Woźniak Starak i Bill Pullman – co ich łączyło?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piotr Woźniak Starak i jego śmierć mocno wstrząsnęła polskim show biznesem. Dziś się okazuje, że producent filmu „Ukryta Gra” utrzymywał bardzo bliskie i przyjazne relację z gwiazdą filmu, którą jest Bill Pullman. Aktor w jednym z wywiadów z polskimi mediami przyznał, że Woźniak Starak oraz jego żona – Agnieszka Woźniak Starak byli dla niego bardzo przyjaźnie nastawieni. Przyjaźń kwitła do tego stopnia, że polski producent filmowy w pewnym momencie postanowił nawet zaprosić Pullmana na Święta Wielkanocne w polskie góry. Dziś Hollywoodzki aktor wspomina tamte wydarzenia.

Woźniak Starak i jego śmierć – co łączyło to z Billem Pullmanem?

Czytaj też: Wojewódzki i Mucha na wakacjach?! Król TVN komentuje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Budynki w Zakopanem są przede wszystkim wspaniałe i ilość dekoracji, którymi są ozdobione, jest wyjątkowa. Mogłem się więcej o nich dowiedzieć w okresie Wielkanocy, podczas której byłem gościem rodziny Staraków. Zdałem sobie sprawę, że wiele łączy je z baśniami. Niezwykłe historie powstają z tych wiejskich tradycji. I również ta góralska muzyka” – wyznaje w „Fakcie” Bill, który nie krył zachwytu. Bez wątpienia polskie góry bardzo mocno przypadły do gustu aktorowi. Gwiazdor odniósł się również do wysokiego zaangażowania polskiego producenta w stosunku do wykonywanej pracy.

Czytaj też: Anna Wendzikowska w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła wszystko!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Zaangażowanie Piotra w projekt i nasze wspólne oddanie 'Ukrytej grze’ sprawiło, że nasza relacja stała się czymś więcej niż tylko zawodową konsekwencją. On miał w sobie mnóstwo ciepła w stosunku do ludzi, z którymi pracował. Bardzo doceniał mój entuzjazm, wiedział, że bardzo cieszę się, że jestem częścią tego projektu. Byłem w stanie wiele poświęcić dla dobra filmu, i Piotr był taki sam. Dlatego tak się dogadaliśmy” – przekonywał Bill Pullman grający w filmie „Ukryta Gra”. 

Piotr Woźniak Starak i jego śmierć.  Okazuje się,  że producent "Ukryta Gra" utrzymywał relację z gwiazdą , którą jest Bill Pullman. Agnieszka Woźniak Starak
Woźniak Starak/ screen YouTube

Kim był Piotr Woźniak Starak

Był synem Jerzego Woźniaka, adwokata i Anny Woźniak-Starak, byłej modelki Mody Polskiej, właścicielki warszawskiej restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Ojciec Piotra był obrońcą antykomunistycznych dysydentów w latach siedemdziesiątych, zmarł w 1987 roku. Ojczymem Piotra był Jerzy Starak. Piotr Woźniak-Starak miał przyrodnią siostrę Julię. Od sierpnia 2016 był żonaty z Agnieszka Woźniak-Starak. Para nie miała dzieci.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Krupa i Górniak publicznie zmieszane z błotem! Nie uwierzysz o co poszło
Roksana Węgiel razem z Cristiano Ronaldo? Internet oszalał! Znamy szczegóły
Okropna wpadka Magdy Gessler! Reakcja fanów bezcenna
Polska: Kobieta pobita i podpalona na ulicy! Powód zbrodni jest przerażający!
Julia Wieniawa w odważnej sesji odsłoniła ciało! Gorące zdjęcia
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →