Wieniawa zaatakowana przez fanów! Zdecydowała się na odpowiedź

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska wystąpią już niedługo w horrorze pt. „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Reżyserią filmu zajął się Bartosz Kowalski. O całym wydarzeniu swoich fanów na portalu społecznościowym Instagram postanowiła poinformować Julia, która przy tej okazji wyrzuciła zdjęcie plakatu, który będzie promować film, którego premiera ma się odbyć już w marcu bieżącego roku. Niestety nie wszystkim materiał promocyjny filmu przypadł do gustu. Fani złożyli gratulacje młodej aktorce, lecz znaleźli się także sceptycy plakatu, który ich zdaniem przypomina materiały promocyjne horroru firmy Netflix pt. „Stranger Things”. W całej sprawie postanowiła reagować Julia.

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska już w marcu tego roku pojawią się razem na dużym ekranie za sprawą filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Reżyserią filmu zajął się Bartosz Kowalski. Film ma być horrorem, których na polskim rynku filmowym od bardzo dawna nie było. Mimo wszystko produkcja wzbudziła bardzo skrajne emocje. Ich eskalacja nastąpiła przede wszystkim na profilu na portalu społecznościowym Instagram Julii Wieniawy. Fani uważają, że zamieszczony przez aktorkę plakat to plagiat horroru firmy Netflix.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w filmie
„W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Bartosz Kowalski i producenci dokonali plagiatu?

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska wystąpią już niedługo w horrorze pt. "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Reżyserią filmu zajął się Bartosz Kowalski.
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Czytaj też: Lara Gessler ma dosyć?! Odcina się od mediów!

„Jaki kraj, takie Stranger Things „.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Plakat to totalna inspiracja Stranger Things „.

” Dokładnie, plagiat ” – wtórowała inna użytkowniczka.

Na te zarzuty prędko odpowiedziała młoda aktorka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Szokujące wyznanie Halinki Kiepskiej! Była uzależniona od…

Odpowiedź aktorki

„Hejka, chciałabym poruszyć temat plakatu do filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, ponieważ przeczytałam parę komentarzy, że jest to zrzynka ze „Stranger Things”, co okej, może się nasuwać na myśl, ale myślę, że większą inspiracją dla autora plakatu były plakaty horrorów z lat 80 . Większość takich plakatów było, po pierwsze, rysowanych. Po drugie, właśnie w takim układzie bohaterów, z czerwonym napisem tytułu. No po prostu, taki był styl wtedy, a my chcieliśmy go zachować . Więc może jakby wyluzujcie – zaapelowała aktorka.

„Ten film kompletnie nie przypomina „Stranger Things „, jest kompletnie o czymś innym. Ok, opowiada o młodych bohaterach, ale jakby nie jest to żadna zrzynka . Więc pójdźcie do kina i dopiero oceńcie. Ja jestem mega podjarana, już się nie mogę doczekać , jak zobaczę ten film. bo jeszcze go nie widziałam. Ale przyznam, że to był najfajniejszy plan filmowy, na jakim byłam w życiu, do tej pory ” – zakomunikowała przy okazji Wieniawa.

Tagi: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, W lesie dziś nie zaśnie nikt

POLECAMY:

Wow! Wieniawa zaprezentowała swoje pośladki!
Szok! Barbara Kurdej Szatan szczerze o kryzysie w związku!
Mega wpadka Rosati! Fani jej tego nie darują!
Wendzikowska pokazała niemal wszystko! Ale zrobiło się gorąco!
Jurek Owsiak ostro o rządzie. Zaczyna współpracę z opozycją?!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →