Już dziś premiera kolejnego odcinka „Czar Par”. Będzie się działo!

Udostępnij:

Kolejny, piąty już odcinek programu „Czar par” zobaczymy już dziś, 18 października, na antenie TVP2. Jakie konkurencje tym razem przygotowali producenci dla uczestników. Czy Katarzyna Cichopek („M jak miłość”) i Marcin Hakiel udowodnią, że ich wybór jako członków jury do programu nie był przypadkowy? Która para okaże się zwycięska?

Teleturniej „Czar par” to program zupełnie wyjątkowy w polskiej telewizji, bo po pierwsze jest to reanimacja starego formatu, który swoje triumfy święcił na początku lat 90., a więc w zupełnie innych czasach. A po drugie, jego bohaterami nie są, jak to jest dziś regułą, celebryci, ale zwykli ludzie, którzy nie biorą w nim udziału dla „zasięgów”, popularności na Instagramie, czy budowania własnej marki. Uczestnicy programu „Czar par”, o czym będziemy mogli przekonać się już dziś, 18 października, biorą w nim udział dla zabawy.

Czytaj też: Wojewódzki szczerze o kobietach. Nikt się nie spodziewał takich słów

I chyba ta autentyczność jest najmocniejszą stroną show. Niestety jest ona jednocześnie jego słabością, bo biorący w nim udział ludzie są często aż nadto zwykli. Aby zaradzić temu problemowi, producenci z TVP2 zaangażowali jako jurorów dwie celebryckie pary. Są nimi Dorota Chotecka i Radosław Pazura, oraz Katarzyna Cichopek, znana z serialu „M jak miłość” i Marcin Hakiel.

Nowy „Czar par” już 18 października

18 października na TVP2 nowy odcinek show "Czar par". Co pokażą Katarzyna Cichopek ("M jak miłość) i Marcin Hakiel? Jak wypadną pary?
fot.: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, screen/Instagram

Widać, że dostali oni za zadanie stać z tyłu i stanowić tło dla zmagań amatorów i wywiązują się z niego znakomicie, bowiem choć mogliby łatwo zdominować program, to jednak jest ich „w sam raz”. Nie za dużo i nie za mało, bo przecież to nie oni są tutaj bohaterami.

Czytaj też: Lara Gessler pokazała za dużo. Widać niemal wszystko!

Są nimi odważne pary zwykłych ludzi, które dobrowolnie poddają się próbom testującym wszystkie aspekty ich związków, bo różnorodne zadania sprawdzają ich wiedzę o sobie nawzajem, tężyznę fizyczną, umiejętności i wiele innych rzeczy. Jakie konkurencje staną przed nimi tym razem? Oglądajmy „Czar par” 18 października, by się o tym przekonać.

źródło: Instagram, TVP2

POLECAMY:

Wzruszająca reakcja Woźniak Starak na premierze filmu męża
Szok! Czy Magda Gessler myśli o odejściu z Kuchennych Rewolucji?!
Wendzikowska pokazała je publicznie. Internauci nie mieli dla niej litości!
Kurdej Szatan mocno oberwała! Nie mieli dla niej litości
Waldemar z „Rolnika” wyznaje prawdę! Dlatego odszedł
loading...

, , , ,