Waldemar z „Rolnika” wyznaje prawdę! Dlatego odszedł

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir to uczestnicy programu Rolnik szuka Żony, których podboje miłosne będziemy śledzić już 21 października w TVP. Bez wątpienia tegoroczna edycja dostarcza uczestnikom oraz widzom całkiem sporych emocji. Pierwszy raz w historii programu doszło do sytuacji, w której jeden z uczestników po prostu zrezygnował z programu. Mowa tu o Waldemarze, który nie był zadowolony z żadnej kandydatki. W takiej sytuacji mężczyzna podjął decyzję o odejściu z programu, a dziś postanowił odnieść się do całej sprawy.

Czytaj też: Szok! Nie uwierzysz czym teraz zajmuje się Magda Gessler!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rolnik szuka Żony to program, który od sześciu sezonów prowadzi Marta Manowska. Formuła programu polega przede wszystkim na znalezieniu dla samotnych rolników kobiet, z którymi mogliby stworzyć szczęśliwy związek. W reality show TVP udział mogą brać także kobiety, które zajmują się gospodarstwem rolnym, a jak do tej pory w programie pojawiło się troje Pań, które z mieszaną satysfakcją kończyły program. W 6 sezonie Rolnik szuka Żony występują sami mężczyźni.

Czytaj też: Gwiazdor Rancza przeszedł trepanacje czaszki. Jego stan był poważny

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir to uczestnicy programu Rolnik szuka Żony, których podboje miłosne wracają już 21 października w TVP

Bez wątpienia tegoroczna 6 edycja programu Rolnik szuka Żony przejdzie do historii z wielu powodów, a jednym z głównych jest przede wszystkim rezygnacja z uczestnictwa w programie jednego z głównych bohaterów. Mowa tu o Waldemarze, który od początku dawał do zrozumienia, że nie do końca jest zadowolony ze swoich kandydatek. Pod koniec swojej przygody z programem mężczyzna dokonał selekcji, po której zostały dwie Panie, lecz ostatecznie rolnik doszedł do wniosku, że z żadną nie będzie mógł być szczęśliwym. Dziś były uczestnik programu wyjaśnia swoją zaskakującą decyzję.

Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir to uczestnicy programu Rolnik szuka Żony,  których podboje miłosne będziemy śledzić już 21 października w TVP.
Waldemar/ screen YouTube

„Nie chodziło mi o wygląd. Przecież uroda przemija. Po prostu nie zaiskrzyło. Nic na siłę. Nie chcę bawić się czyimiś uczuciami. Dlatego zrezygnowałem z programu” – stwierdził w rozmowie z mediami Waldemar, który następnie dodał, że swój występ traktuje w kategoriach dobrej zabawy.

„Tak, bardzo mnie wspierały, choć na początku dziwiły się, że chcę znaleźć kogoś za pośrednictwem telewizji. Potraktowałem to jak przygodę i ciekawe wyzwanie. Wiele osób gratulowało mi odwagi. A dzieci mam bardzo fajne – córka ma 16 lat, syn 19 lat. Jestem z nich bardzo dumny” – stwierdził na koniec Waldemar.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A wy jak uważacie, czy Waldemar podjął słuszną decyzję rezygnując z programu na samym początku?

POLECAMY:

Wiśniewski i była żona razem?! Ludzie nie dowierzają
Julia Wieniawa ujawniła z kim się spotyka! Nie uwierzycie kto to jest
Kurdej Szatan upokorzona publicznie! Zmieszali ją z błotem
Doda pijana? Opublikowała erotyczny filmik! Ludziom opadły szczęki
Dramat Wieniawy i Rosati. Co dalej z nimi będzie?!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →