Lara Gessler pokazała za dużo. Widać niemal wszystko!

Bycie dzieckiem słynnych rodziców nie zawsze jest łatwe. Choć często jest ono dopiero na początku życiowej przygody, media interesują się nim nieomal taka samo intensywnie, jak jego rodzicielami. Nie inaczej jest w przypadku córki narodzonej ze związku Magda Gessler i Piotr Gessler. Lara Gessler, bo o niej mowa, znajduje się ostatnio na językach wszystkich plotkarskich magazynów. Najpierw z powodu rozwodu, potem z powodu plotek dotyczących nowego narzeczonego. Kobieta postanowiła w końcu ukrócić spekulacje i pochwalić się swoim mężczyzną. Zrobiła to przy okazji charytatywnego balu Fundacji TVN. Lara Gessler nie spodziewała się jednak, że Instagram z większym zainteresowaniem przyjmie jej dekolt a nie nowego faceta, którym okazał się być Piotr Szeląg.

Czytaj też: Kurdej Szatan mocno oberwała! Nie mieli dla niej litości

Bal Fundacji TVN to wielkie wydarzenie, a otrzymanie zaproszenia na niego oznacza, że jest się KIMŚ. Dlatego gwiazdy dwoją się i troją, by na ten specjalny wieczór przygotować coś, o czym będzie się długo mówić. Taką właśnie atrakcję przygotowała Lara Gessler, ale choć w zamierzeniu miał nią być Piotr Szeląg, uwagę mediów i fanów przykuł dekolt jej sukni.

Lara Gessler i jej dekolt wzburzyły Instagram

Lara Gessler, a ściśle jej dekolt, to hit platformy Instagram. Kreacja z balu Fundacji TVN przyćmiła nowego faceta gwiazdy, którym okazał się Piotr Szeląg.
fot.: Lara Gessler, Piotr Szeląg, screen/Instagram

Na widok zdjęcia, którym Lara podzieliła się w sieci, Instagram zawrzał. Pojawiły się komentarze, że Gessler źle dobrała kreację, która bardziej pasowała na wieczór w barze na plaży niż na jedno z bardziej wyczekiwanych wydarzeń towarzyskich roku. Suknia, którą kobieta założyła na siebie była faktycznie bardzo prześwitująca i zostawiała niewiele miejsca wyobraźni.  

Czytaj też: Waldemar z „Rolnika” wyznaje prawdę! Dlatego odszedł

Biedny Piotr Szeląg pozostał zupełnie niezauważony przez Instagram, bo cała uwaga internautów skupiła się na Larze. Pozostaje tylko odpowiedzieć na pytanie, co na to mama Lary Gessler, Magda Gessler? Czy królowa TVN pochwaliłaby kusy strój córki? Czy uznałaby, że suknia Lary pasowała do taj wytwornej okazji? Znając podejście Magdy Gessler do spraw seksu i cielesności, odpowiedź wydaje się być prosta…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kurdej Szatan zdobyła się na szczere wyznanie. Daje do myślenia!
Gessler znów to zrobiła! Ludzie nie kryją wzruszenia
Kasia wylatuje z domu Wielkiego Brata! Fani są w szoku
Doda kusi w sieci. Tak gorąco jeszcze nie było!
Szok! Nie uwierzysz czym teraz zajmuje się Magda Gessler!

, , , , ,