Szok! Czy Magda Gessler myśli o odejściu z Kuchennych Rewolucji?!

Udostępnij:

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje, która odchodzi z gastronomicznego show? Nie jest to nic oficjalnego, lecz w jednym z ostatnich wywiadów restauratorka została zapytana wprost, czy widzi kogoś, kto mógłby ewentualnie ją zastąpić w roli prowadzącej program. Odpowiedź gwiazdy nie jedną osobę może zaskoczyć. Co dalej z Kuchennymi Rewolucjami?

Czytaj też: Szok! Nie uwierzysz czym teraz zajmuje się Magda Gessler!

Magda Gessler to gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje, która na antenie komercyjnej stacji występuje od prawie dziesięciu lat. Bez wątpienia Rewolucje przyniosły restauratorce sporą popularność oraz rozpoznawalność. Dzięki temu Pani Magda dziś jest jedną z najbardziej drogich marek medialnych. Prócz pracy w telewizji restauratorka prowadzi szereg własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Czy gwiazda wyobraża sobie sytuację w przyszłości, gdzie ktoś mógłby ją zastąpić w kultowym show TVN?

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje,  która odchodzi z gastronomicznego show?
Magda Gessler/ screen YouTube

Czytaj też: Gwiazdor Rancza przeszedł trepanacje czaszki. Jego stan był poważny

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje, która odchodzi z gastronomicznego show?

Magda Gessler w jednym z najnowszych wywiadów została wprost zapytana, czy widzi kogoś kto mógłby ją zastąpić w roli prowadzącej Kuchenne Rewolucje. Restauratorka odpowiedziała wprost, że nie. Dodała przy tym, że jej praca w telewizji jest dla niej bardzo ważna. Gwiazda przyznała, że w swojej pracy bardzo lubi przede wszystkim niesienie pomocy ludziom, którzy w pewnych momentach znaleźli się w dosyć nieciekawych sytuacjach.

– Ja właśnie wróciłam wczoraj o 4 rano z „Kuchennych rewolucji”. Powiedziałabym, że do 6 nie spałam. (…) Ludzie zgłaszają się z tak dramatycznymi problemami życia. (…) Powiem zupełnie szczerze, że jest to obarczająca gra życia. To jest bardzo trudne – powiedziała.

– Kuchnia mi chciała pod koniec prawie że wydawania kolacji wyjść, bo im (red. szef restauracji) nie zapłacił pensji. (…) Jest tak dużo sytuacji, gdzie ludzie w naprawdę ekstremalnych sytuacjach, kiedy mają sześciu komorników, kiedy są już kompletnie na dnie, poproszą mnie o pomoc – stwierdziła.

– Kuchnia to jest jedna wielka psychologia. Żeby dobrze gotować trzeba dobrze znać ludzi, rozumieć, kochać. Podstawą w ogóle, żeby restauratorowi udała się restauracja, to jest miłość do siebie samego, miłość do gości – dodała celebrytka.

POLECAMY:

Wiśniewski i była żona razem?! Ludzie nie dowierzają
Julia Wieniawa ujawniła z kim się spotyka! Nie uwierzycie kto to jest
Kurdej Szatan upokorzona publicznie! Zmieszali ją z błotem
Doda pijana? Opublikowała erotyczny filmik! Ludziom opadły szczęki
Dramat Wieniawy i Rosati. Co dalej z nimi będzie?!
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →