Czarzasty oskarża Dudę! Najmocniejsze słowa w kampanii

Konwencja wyborcza Roberta Biedronia w cieniu skandalu. Podczas wystąpienia liderów Lewicy Włodzimierz Czarzasty oskarża prezydenta Andrzeja Dudę. Według komentatorów politycznych to jedno z najmocniejszych zdań na scenie politycznej ostatnimi czasy. Wybory prezydenckie 2020 praz kampania prezydencka ruszyły właśnie z kopyta. Czy kandydat na prezydenta, Andrzej Duda popierany przez PiS odniesie się do tych słów?

Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty zabrał głos. Przemówienie było bardzo emocjonalne i pod znakiem oskarżeń wobec Andrzeja Dudy.

Czytaj też: Tak wyglądał tuż przed śmiercią: wyciekło zdjęcie Królikowskiego z domu opieki

W bardzo ostrych słowach skomentował prezydenturę popieranego przez pis kandydata na prezydenta. Stwierdził, że „celem demokratycznej Polski jest odsunięcie Andrzeja Dudy od władzy na fotelu prezydenckim.”

„Chcemy tego, bo pan jest kłamczuchem. Niech pan przestanie kłamać, że jak ktokolwiek inny niż pan zostanie prezydentem, to zabroni wypłacania 500plus. To kłamstwo. Niech pan przestanie kłamać, że 13 emerytura zostanie odebrana niech pan przestanie kłamać, że Lewica, jak będzie nasz kandydat prezydentem, podwyższy wiek emerytalny. Niech pan przestanie być kłamczuchem”

– oskarża Czarzasty Andrzeja Dudę.

Następnie Lider Lewicy mówił o granicach fałszu i kłamstw:

„Mam do pana pretensje. Pozwala pan na świństwa, które dzieją się w Polsce. Nie potępia pan pokazywania materiałów operacyjnych przygotowywanych na ludzi niewinnych, nie broni pan sędziego Igora Tulei, nie broni pan odwołanej prokurator Małgorzaty Kalecińskiej, za to, że postawiła zarzuty faszyście Jackowi Międlarowi”

– wypalił Czarzasty.

Włodzimierz Czarzasty oskarża Andrzeja Dudę

Lider Lewicy postawił Dudzie szereg zarzutów:

„Oskarżam pana o skłócenie narodu Oskarżam pana o akceptację walki służb państwowych – ABW z CBA i NIK-u, oskarżam pana, że akceptuje pan kłamstwo smoleńskie, Oskarżam pana twardo i mocno, że pozawala pan na traktowanie konstytucji naszego kraju jak szmaty, którą jest wygodnie wytrzeć każde świństwo zrobione przez dzisiejszą władze.

– zaczął Czarzasty.

Oskarżam prezydenta Andrzeja Dudę, za przyzwolenie na awansowanie ludzi służalczych, ludzi byle jakich, takich jak Stanisław Piotrowicz czy Krystyna Pawłowicz.

-dodał.

Oskarżam pana za dopuszczenie do fałszowania polskiej historii i na zgadzanie się na każdy wyrok IPN-u, Oskarżam pana o panoszenie się kleru w Polsce, który zrobi wszystko dla pieniędzy, a pan to akceptuje za poparcie polityczne.

-ciągnął dalej lider Lewicy

Oskarżam pana o łamanie wszelkich zasad przez media publiczne, w tym telewizję publiczną, Oskarżam pana za podważanie sensu bycia Polski Unii Europejskiej, Oskarżam pana, za to, że godzi się pan na pogardę i walczy pan z godnością. Chciałem panu powiedzieć, że jest pan najgorszym prezydentem w historii Polski demokratycznej po transformacji”

– zakończył Włodzimierz Czarzasty.

Następnie usiłował przekonać, że nie jest jedyna osobą która w ten sposób myśli.

„Niech pan przyjmie zaproszenie Roberta Biedronia na debatę. Niech pan nie będzie tchórzem. Ale nie przyjmie pan tego, nie przyjmie pan zaproszenia od nikogo, bo jest pan tchórzem” – nawoływał Czarzasty.

Wybory 2020, kampania prezydencka: Czarzasty oskarża Andrzeja Dudę, którego popiera PiS.  Kandydat na prezydenta zapewne odniesie się do tcyh słów
Wybory 2020, kampania prezydencka: Czarzasty oskarża Andrzeja Dudę, którego popiera PiS. Kandydat na prezydenta zapewne odniesie się do tych słów

źródło: interia

Polecamy także:

Panika w Niemczech! Te zdjęcia przerażają

Owsiak pogrążony- jest decyzja sądu w sprawie WOŚP

Włochy tracą kontrolę nad epidemią? Proszą o pomoc

Bijatyka na wiecu Dudy! W ruch poszły pięści

Musisz to zobaczyć! Kobieta z podejrzeniem koronawirusa nagrała przerażające wideo z izolatki

Anna Mucha o krok od wpadki- biust się wylewał


, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →