Diana z Rolnik szuka Żony to lesbijka? Kobieta komentuję plotki

Udostępnij:

Diana Stankiewicz i Natalia Niemiec to uczestniczki tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP. Od pewnego czasu wokół programu Marty Manowskiej pojawia się coraz więcej wątków homoseksualnych. Niedawno media obiegła informacja mówiąca o zawarciu związku małżeńskiego z kobietą przez Krystynę  – uczestniczkę programu Rolnik szuka Żony z 3 edycji. Dziś ten temat ponownie został poruszony za sprawą Diany i Natalii,  które poznały się za sprawą popularnego programu. Czyżby ich relację miały być czymś więcej niż przyjaźnią?

Diana Stankiewicz i Natalia Niemiec z Rolnik szuka Żony w TVP

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku

Rolnik szuka Żony to program o bardzo prostej formule. Piątka rolników, która otrzymała najwięcej listów, spośród zgłoszeń wybiera kilka kandydatek, z którymi umawia się na spotkanie. Po kolejnej selekcji wybrana grupa pań zapraszana jest do wizyty w gospodarstwie wybranego rolnika. Tam też dokonywany jest ostateczny wybór. Nie jest to jednak zakończenie programu. Rolnicy u boku swoich wybranek odwiedzają też ich rodziny i odbywają romantyczną podróż. W tym roku odbyła się jego 6 edycja.

Diana Stankiewicz i Natalia Niemiec to uczestniczki tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP.  Czy kobiety łączy coś więcej?
Diana/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku

W tym roku było mnóstwo kontrowersji wokół programu Marty Manowskiej. Najpierw media obiegła informacja o tym, że jedna z uczestniczek zdecydowała się wziąć ślub.. ze swoją partnerką. Dziś podobne plotki padły pod adresem Diany, która była kandydatką Seweryna Nowaka.

Jeden z internautów zasugerował, że bliskie i częste relacje Diany z Natalią Niemiec to tak naprawdę miłość. Do tych doniesień prędko odniosła się była uczestniczka programu,  która w zdecydowany sposób zaprzeczyła tym informacjom. – Spokojnie nie jesteśmy lesbijkami to po prostu nazywa się przyjaźń i kobieca solidarność – odpisała Diana na sugestię o orientację seksualną.

POLECAMY:

Ludzie wściekli po tym co zrobiło TVP! Fani Rodzinka.pl żądają zmian
Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki
Musiał pokazał co „ma”. Panie lepiej usiądźcie!
Wojewódzki szydzi z Biedronia! Nie miał dla niego litości
Adam Zdrójkowski ma romans? Wyciekło zdjęcie

, , , ,