Doda w rozkroku kusi na Insta! Panowie lepiej usiądźcie

Dorota Rabczewska, czyli Doda znów to robi, kusi na portalu Instagram, a fani są zachwyceni. Była wokalistka Virgin uwielbia wprawiać mężczyzn w zachwyt swym wyglądem i zachowaniem. Była żona Radosława Majdana nie zawiodła i tym razem, zobacz zdjęcie.

Dorota Rabczewska oparła swoją karierę nie tylko na talencie wokalnym, czy scenicznym, ale także na skandalu. Dlatego nigdy nie miała problemów z pokazywaniem swojego prawie nagiego ciała publicznie, a jej język zahaczał o granice dobrego smaku, przez swój wulgarny wydźwięk.

CZYTAJ TEŻ: Cielecka powiedziała co sądzi o LGBT. Teraz może mieć poważy problem

W początkowych latach swojej kariery jej ekscentryczność, charakterystyczny sztuczny śmiech oraz niewybredne wypowiedzi spowodowały, że postrzegana była negatywnie, ale jak mówi stare przysłowie nieważne jak o tobie mówią, ważne żeby to robili.

Radosław Majdan i Virgin to już przeszłość?

Popularność Dody rosła i powoli stała się pierwszą celebrytką Polski. Z biegiem lat, może przez wiek, a może przez kilka nieudanych związków z mężczyznami takimi jak Radosław Majdan, czy Adam Darski. Jej image uległ pewnym zmianom, nadal jednak Doda potrafi być drapieżna, a jej oddani fani to uwielbiają.

Doda kusi, jej fani zachwyceni! Insta szaleje!

Doda kusi na Instagram, fani zachwyceni! Dorota Rabczewska była wokalistka Virgin i żona Radosława Majdana uwielbia kontrowersje.
Fot.: Dorota Rabczewska (Doda), screen/ Instagram

Dorota uwielbia kusić i podnosić ciśnienie u płci przeciwnej, nie inaczej jest tym razem. Doda postanowiła podzielić się zdjęciem na portalu Instagram ze swoimi fanami. Siedzi na nim w rozkroku, półnaga, starając się stopą podać winogrono do swoich ust. Przy okazji podpisując zdjęcie, że największą przyjemnością w życiu móc robić to, co inni ci zabraniają.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska przesadziła! „Nie wstyd Ci tak prawie nago?!”

Doda nie zawiodła swoich fanów i tym razem, dlatego też komentarze pod zdjęcie na Instagramie, wyrażają zachwyt nad piosenkarką. Wielu komentujących stwierdza, że Dorota Rabczewska pięknieje z każdym rokiem i jak nikt inny potrafi zadziałać na męską wyobraźnię.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gąsiewska w Playboyu? To zdjęcie mówi wszystko
Ujawniono skład The Voice! Tego się nikt nie spodziewał
Cichopek dodała zdjęcie na Instagram. Została „zaatakowana” przez rekina
Polacy w euforii! Powstanie film na który czekają wszyscy
Słynny dziennikarz zatrzymany! Pijany spowodował wypadek

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →