Doda u Wojewódzkiego. Szczere wyznanie o wierze i kościele

Doda (Dorota Rabczewska) i Kuba Wojewódzki przed laty rozmawiali ze sobą na antenie o bardzo newralgicznym temacie, którym była wiara i kościół katolicki. Choć Doda w ostatnich wypowiedziach przyznaję, że stara się być blisko Boga, lecz niegdyś wprost negowała cały sens instytucji kościelnej oraz fundamentów wiary. Co takiego przed laty piosenkarka powiedziała znanemu dziennikarzowi?

Czytaj też: Niesamowita informacja! Nobel dla Pol(s)ki!

Doda to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej ostatnich lat. Piosenkarka przez lata była związana z zespołem Virgin, którego działalność zakończyła się w tym roku po ogłoszeniu przez Dodę informacji, że po wakacjach ma zamiar rozpocząć karierę solową. Do dziś Rabczewska uchodzi za jedną z największych polskich skandalistek, która lubi często zabierać głos w przeróżnych sprawach również związanych z religią.

Doda (Dorota Rabczewska) i Kuba Wojewódzki przed laty rozmawiali ze sobą na antenie o bardzo newralgicznym temacie,  którym była wiara i kościół katolicki.
Doda i Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Zobacz również: Gorzkie słowa Magdy Gessler. Gwiazda ma dosyć

Doda (Dorota Rabczewska) i Kuba Wojewódzki przed laty rozmawiali ze sobą na antenie o bardzo newralgicznym temacie, którym była wiara i kościół katolicki. Artystka wprost podważyła sens wiary w Biblię oraz spowiedź przed kapłanem.

Ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła. – stwierdziła w jednym z wywiadów Doda.

Nie no, nie chodzę do spowiedzi, bo zrobiłam kiedyś test, rozumiesz, temu panu w konfesjonale – i przychodziłam co pięć minut ja i mówiłam ciągle coś innego. A on mi zawsze dawał mi tą samą pokutę, rozumiesz? Gościu po prostu mnie tak zdenerwował, że się w pale nie mieści. Później poszłam i mówię, że chce popełnić samobójstwo, bo mam problemdodawowy, a on: „Aaa… to takie tam ekscesy w ogóle wieku młodzieńczego”. Dlatego nie chodzę, a poza tym w tym konfesjonale zawsze śmierdzi alkoholem. A my się alkoholem brzydzimy, wiadomo! – stwierdziła w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Polecamy TAKŻE:

Beata Kozidrak przeżywa kolejną tragedię! Kiedy koniec czarnej serii?
Rewolucja w Big Brotherze! Mieszkańcy mają dość

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Magda Gessler będzie babcia? Jedno z jej dzieci może zostać rodzicem!
Wojewódzki ostro do Żmudy Trzebiatowskiej! Fani zniesmaczeni
Doda drastycznie się zmieniła. Fani przerażeni!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →