Edyta Górniak upokorzona! Widzowie jej tego nie zapomną

Edyta Górniak, uznawana z największą divę polskiej estrady, ma za sobą długą i pełną sukcesów karierę, bo do stratosfery wystrzeliła w 1994 roku, gdy zajęła drugie miejsce na konkursie Eurowizja z piosenką „To nie ja”. Ukoronowaniem kariery jest udział w programie „My way”, gdzie gwiazda uczy się prowadzić samochód na oczach widzów. Jednak nie zawsze Edyta Górniak była tak kochana i szanowana, jak dziś, bowiem zdarzyła jej się wpadka, którą był sposób, w jaki wykonała hymn narodowy podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2002 roku. Teraz, przy okazji wpisu, jaki wokalistka wrzuciła na Instagram z okazji Dnia Niepodległości, fani przypomnieli jej tę wpadkę.

Wczoraj cały kraj świętował 101 rocznicę odzyskania niepodległości. Z tego powodu, Instagram gwiazd zapełnił się okolicznościowymi wpisami. W ten trend wpisała się także gwiazda nowego show telewizji TVN „My way”, która podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widać ją ubraną w czerwoną suknię ze złotym orłem.

Czytaj też: Kuba Wojewódzki zaatakowany przez fanów. Byli dla niego bezlitośni!

Opis pod zdjęciem zawiera tekst mówiący o tym, jak bardzo polska gwiazda, która osiągnęła najlepszy wynik w historii naszych występów na konkursie Eurowizja, w którym zajęła 2 miejsce z piosenką „To nie ja”, jest dumna z mieszkania w Polsce.

Fani pamiętają, jak Edyta Górniak zaśpiewała hymn

Fani pamiętają, jak Edyta Górniak wykonała hymn. Instagram przypomniał to gwieździe show "My way" i uczestniczce konkursu Eurowizja z piosenką "To nie ja".
fot.: Edyta Górniak, screen/ Instagram

Większość fanów bardzo pozytywnie podeszła do tego wpisu, komplementując gwiazdę i jej zdjęcie, ale nie wszyscy. Znaleźli się jednak tacy, którzy postanowili sobie zażartować przy tej okazji, bowiem przypomnieli sposób, w jaki Edyta Górniak wykonała polski hymn w czasie Mundialu.

Czytaj też: Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni

Gwiazda nie skomentowała tych żartów, bo pamiętając hejt, jak spadł na nią, na pewno nie ma ona dobrych wspomnień z tym związanych.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Manowska kusi na Insta! W odważnej sesji pokazała zdecydowanie za dużo!
Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!
Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu
Szok w „Big Brother”! Znowu to zrobili!
Justyna Żyła upokorzona publicznie! Internauci w szoku

, , , , , ,