Kuba Wojewódzki zaatakowany przez fanów. Byli dla niego bezlitośni!

Kuba Wojewódzki i jego kuchnia nie wszystkim przypadła do gustu. Król TVN wstawił na portalu Instagram zdjęcie kuchni w swoim nowym apartamencie. Celebryta przy tej okazji w charakterystyczny dla siebie sposób postanowił delikatnie obrócić całą sytuację w żart, lecz to nie odwróciło uwagi internautów, którzy zaczęli wyliczać dziennikarzowi wiele niedociągnięć w kwestii między innymi stylizacji jednego z najważniejszych pomieszczeń w domu. Z tego powodu między gwiazdorem a fanami wybuchła niemała awantura. Kto w tej sytuacji miał rację?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!

Kuba Wojewódzki i jego kuchnia

Kuba Wojewódzki, właśc. Jakub Władysław Wojewódzki to przede wszystkim polski dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, felietonista, celebryta, showman i perkusista. Związany z telewizją TVN i tygodnikiem „Polityka”. Od początku lat 90. jest związany z mediami, a przede wszystkim z telewizją i radiem. Od 2001 roku na antenie stacji Polsat został wyemitowany jego pierwszy odcinek programu pt. „Kuba Wojewódzki Show”. Następnie od 2006 roku program jest do dziś produkowany przez stację TVN.

Kuba Wojewódzki i jego kuchnia nie wszystkim przypadła do gustu. Król TVN wstawił na portalu Instagram zdjęcie kuchni w swoim nowym apartamencie.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

CZYTAJ TEŻ: Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu

Kuba Wojewódzki to dla wielu niekwestionowany Król TVN, którego opinia na wiele tematów jest wręcz niepodważalna. Tak było i tym razem, a kontrowersyjny dziennikarz muzyczny postanowił na swoim koncie na portalu Instagram zamieścić fotografię ze swojej kuchni. Niestety fani zwrócili uwagę nie na to co by chciał samozwańczy król TVN. Pod zdjęciem padło wiele komentarzy odnoszących się do kwestii wystroju kuchni celebryty. Do dyskusji włączył się sam Wojewódzki , który postanowił bronić swojego stylu aranżacji wnętrza.

„Aby zachować czystą kuchnię należy zrezygnować z gotowania.”- napisał Wojewódzki.

„Wszyscy celebryci mają jednego projektanta. Brak pomysłu”

Na odpowiedź dziennikarza nie trzeba było długo czekać:

„Wszyscy narzekacze maja tego samego doradcę – frustrację”

Tagi: Kuba Wojewódzki, Kuchnia, TVN

POLECAMY TAKŻE:

Szok w „Big Brother”! Znowu to zrobili!
Justyna Żyła upokorzona publicznie! Internauci w szoku

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Szokująca i skandaliczna decyzja w „Top Model”! Wiemy dlaczego
Tajner szczerze o nowej dziewczynie Michała. Padły ostre słowa!
Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!
, , , ,
Bartosz Palędzki

Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
Zobacz wszystkie artykuły tego autora>