Syn Edyty Górniak powiedział co myśli o LGBT

Udostępnij:

Edyta Górniak to znana piosenkarka, której syn Alan Krupa wypowiedział się na portalu Instagram na temat LGBT i organizowanych przez te środowiska parad równości. Syn piosenkarki jest aktualnie w szkole średniej o profilu wojskowym. Jego mama jest bardzo dumna z tego powodu, co wielokrotnie podkreślała w mediach społecznościowych. Czy tym razem również będzie zadowolona ze słów Alana wypowiedzianych publicznie? Bez wątpienia cała sytuacja może wywołać niemałe zamieszanie.

Czytaj też: Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

Edyta Górniak to znana piosenkarka, której  syn Alan Krupa wypowiedział się na portalu Instagram na temat LGBT i Parad równości.
Edyta Górniak, Alan Krupa/ screen Instagram

Edyta Górniak to znana polska piosenkarka, która wielką karierę rozpoczęła od występu na Eurowizji, gdzie w 1995 roku zajęła drugie miejsce. Aktualnie piosenkarka na co dzień zajmuję się przede wszystkim rozwojem swojej kariery wokalnej. Co jakiś czas możemy ją ujrzeć w niektórych programach muzycznych, a wśród nich są między innymi The Voice of Poland oraz The Voice Kids. Warto dodać, że za sukcesem Roksany Węgiel sprzed roku na Eurowizji dla dzieci stoi właśnie Edyta Górniak, która była trenerem młodej piosenkarki.

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Edyta Górniak to również wspaniała mama, której syn Alan Krupa wypowiedział się ostatnio na portalu Instagram na temat LGBT. Chłopak stwierdził wprost, że osobiście nie ma żadnego problemu do tego środowiska. Uważa, że ich manifestację są zbędne, ponieważ nikogo nie powinno obchodzić kto z kim sypia.

– Moim zdaniem protestowanie i „marsze równości” są dość prowokujące, jak już mogliśmy zobaczyć np. w Białymstoku. Przecież wiadomo, że LGBT nie będzie tolerowane przez większość społeczeństwa, bo jest to po prostu niezgodne z wiarą naszego kraju – stwierdził Krupa.

– Szczerze szanuję ludzi z tego środowiska, bo znam wielu i są to wspaniali ludzie ze swoimi zasadami. Ale szczerze, nikogo nie obchodzi, co kto robi w łóżku – napisał.

POLECAMY TAKŻE:

Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!
Doda pokazała to Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!
Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!
Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli

, , ,