Edyta Górniak zdradza swój sekret. Fani w szoku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak nie korzysta z portalu Instagram? Gwiazda TVN i takich programów telewizyjnych jak „My Way” oraz The Voice of Poland oraz The Voice Kids przyznała w jednym z wywiadów,  że co pewien czas stara się robić sobie detoks od mediów społecznościowych, które nie do końca mogą pozytywnie wpływać na jej samopoczucie i podejście do dnia codziennego. Piosenkarka zwróciła w rozmowie przede wszystkim uwagę na to, że w aktualnej dobie internetu social media tworzą pewnego rodzaju wyidealizowany obraz świata. W drugiej części Edi odniosła się do swojego aktualnego trybu życia,  który prowadzi na bardzo wysokich obrotach.

Edyta Górniak nie korzysta z portalu Instagram?

Czytaj też: Woźniak Starak i Bill Pullman – co ich łączyło?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda TVN i takich programów telewizyjnych jak „My Way” oraz The Voice of Poland oraz The Voice Kids przyznała wprost,  że co pewien czas woli ograniczyć korzystanie z mediów społecznościowych,  które jej zdaniem tworzą mocno wyidealizowany obraz świata oraz ludzi, którzy na co dzień z niego korzystają. Aktualnie gwiazda stara się przede wszystkim skupić na rozwoju własnej kariery artystycznej. Gwiazda przyznaję przy tym, że ma bardzo mocno zorganizowany terminarz dnia.

Edyta Górniak nie korzysta z portalu Instagram? Gwiazda TVN i takich programów telewizyjnych jak "My Way" oraz The Voice of Poland oraz The Voice Kids...
Edyta Górniak/ screen YouTube

Czytaj też: Gąsiewska brutalnie zaatakowana! To obrzydliwe

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zauważyłam, że social media potrafią być pułapką. Gdy biorę do ręki telefon i jestem online, w kilka sekund wie o tym kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Bombardują mnie informacje ze świata, idealizowana przez filtry rzeczywistość i promocje sezonu zimowego – latem. Narzuca mi to tempo i styl życia, które mi nie odpowiadają. Technologia, owszem, zbliżyła nas do siebie, ale także odbiera nam poczucie wolności. To nie pozwala na naturalny rytm myśli. Dwumiesięczna przerwa bardzo dobrze mi zrobiła. Czasem dobrze zrobić sobie taki detoks i się zatrzymać. – stwierdziła Edyta Górniak.

Kolejno Edyta Górniak odniosła się do swojego codziennego trybu życia,  który jest bardzo aktywny.

– Uwielbiam czuć, że codziennie się uczę czegoś nowego. Wciąż szukam inspiracji. Trudno mi też odmawiać i często przyjmuję na siebie tyle projektów, ile tylko udźwignę. Z upływem czasu stałam się też jeszcze bardziej zachłanna na życie. Uwielbiam podróżować, uwielbiam odkrywać i chyba nie znam limitu poświęcenia w walce o szczęście ludzi. Marzenie goni marzenie. – przyznała Edyta Górniak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Fani bezlitośni dla Wendzikowskiej. Posypały się ostre słowa!
Magda Gessler ma poważny problem. Tak źle jeszcze nie było!
Diana i Marlena szokują widzów. Chodzi o to zdjęcie
Sensacja u Lewandowskich! To już oficjalne
Jarosław Bieniuk będzie miał kolejne dziecko! Wiemy z kim


window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →