Ewa Minge w szpitalu! Walczy z poważną chorobą

Udostępnij:

Moda: Ewa Minge jest chora i musiała przejść operację, w emocjonalnym wpisie na portalu Instagram chwali szpital oraz pielęgniarki i lekarzy. Znana projektantka od kilku lat oprócz swoich kolekcji oraz współpracy z telewizjami Polsat, TVN i TVP, przygotowuje także kandydatki do konkursu Miss Polonia, czy z powodu operacji będzie musiała trochę zwolnić?

Ewa Minge to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantek, jej kolekcje prezentowane były na największych wybiegach na świecie. Znana jest także ze współpracy z czołowymi telewizjami w Polsce. Współpracuje z TVP, TVN i Polsatem przy wizerunku osób medialnych oraz przy okazji różnych produkcjach telewizyjnych. Od kilku lat tworzy wizerunek uczestniczek konkursu Miss Polonia.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

Ewa Minge chora! Musiała przejść operację

Moda: Ewa Minge jest chora i musiała przejść operację, w emocjonalnym wpisie na Instagram chwali szpital. Czy dalej będzie przy konkursie Miss Polonia?
Fot.: Ewa Minge, screen/ Instagram

Teraz na swoim Instagramie zamieściła emocjonalny wpis, wiąże się on z jej nagłym pobytem w szpitalu, projektantka musiała poddać się operacji. Powodem był uciążliwy ból, które nie szło już znieść. Ewa Minge chwali szpital oraz obsługę za profesjonalne podejście do pracy. Dziękuje także wszystkim, którzy trzymali za nią kciuki.

Moda: Ewa Minge chora w szpitalu

„Kochani dziękuje wszystkim za dobre słowa i życzenia . Życie czasem rzuca nas na kolana . Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu . I tylko na klęczkach dosłownie , dawało się to przetrwać . W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia . Boli jeszcze jak cholera ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować . Cudny personel , godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka . Najmocniej dziękuje Panu Profesorowi dr.hab. Jerzemu Rudnickiemu za przeprowadzenie, własnymi rękoma mojej operacji. Wszystko powiodło się doskonale . Jak widać mój organizm uznał , że skoro remontuje kamienicę , to da mi znać , czego gołym okiem nie dostrzegę”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Operacja już dobiegła końca i wszystko zmierza w dobrym kierunku. My także pragniemy dołączyć się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia dla Pani Ewy.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta
Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Bieniuk ma poważny problem. Wstrząsające fakty w sprawie
, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");