Ewa Minge ma nową twarz. Zabieg pokazała na Insta

Ewa Minge oddała głos w wyborach prezydenckich, a następnie udała się na zabieg upiększający, jak stwierdziła odbudowuje swoją twarz, podzieliła się tym w relacji w serwisie Instagram.

Zanana projektantka mody Ewa Minge postanowiła połączyć dwie wydawałoby się niemożliwe do połączenia czynności, najpierw wzięła udział w wyborach prezydenckich i oddała głos na swojego kandydata, aby później udać się na zabieg estetyczny. Wszystko postanowiła pokazać w relacji fotograficznej, którą zamieściła w serwisie Instagram. Co ciekawe, jeszcze niedawno celebrytka utrzymywała, że nigdy nie poddała się żadnej operacji plastycznej. Co zmieniło jej podejście do tematu?

Czytaj też: Gąsiewska wrzuciła półnagie zdjęcie z ogrodu. Fani od razu zauważyli, że coś jest nie tak!

„Miałam tak opuchniętą twarz, że stwierdziłam, że już nie widać oczu i ust. Dlatego powiększyłam te drugie” – wyznała jakiś czas temu w jednym z wywiadów projektantka mody. Dlatego teraz postanowiła wymodelować sobie żuchwę.

Ewa Minge pokazała w serwisie Instagram jak przechodzi zabieg upiększający

„Głos oddany w wyborach a później mój wybór na starość . Ciąg dalszy odbudowywania tego co czas zepsuł i różne inne koleje losu . Była i w tym moja głupota. (…)  Dzisiaj dr Ania zajęła się moim konturem twarzy. Po uporaniu się z nadmierną objętością moja skóra zaczęła wisieć, dosłownie. Nadmiar, który przez ostatnie 10 lat był niezauważalny, bo twarz notorycznie drastycznie opuchnięta, po usunięciu balona okazał się sporym problemem. Ale dla mnie i tak te zwisy były o niebo piękniejsze od dyni, którą jeszcze niedawno miałam zamiast twarzy. Mówię: „Niech sobie wisi!” Ale Ania mówi: „Nie, nic wisieć nie będzie'” – napisała w serwisie Instagram Ewa Minge.

Zobacz również: Tatiana Okupnik poważnie chora? Ostatnie zdjęcia zszokowały fanów

Projektantka postanowiła ze szczegółami opisać jak wyglądał ten zabieg, a następnie podzieliła się też informację, że dostała w prezencie także nowy podbródek.

„I tak dzisiaj zupełnie bezboleśnie otrzymałam nową żuchwę i w komplecie konturowanie podbródka. Ważne, że twarz nie zyskuje żadnej objętości, na co po latach cierpienia jestem przeczulona. Wszystko tylko nie wypełniacze! Okazuje się, że właściwie podane nie zmieniają rysów twarzy, a zwyczajnie odświeżają jej kontur i napięcie skory w najbardziej newralgicznych miejscach” – dodała następnie projektantka.

A wam jak się podoba nowy wygląd Ewy Minge? Zdjęcie znajdziecie poniżej.

View this post on Instagram

Głos oddany w wyborach a później moj wybór na starość . Ciąg dalszy odbudowywania tego co czas zepsuł i różne inne koleje losu . Była i w tym moja głupota . Jak już pisałam od roku oddałam się w ręce @drplatkowska i jej zespołu w @klinika_anclara . Czynią cuda . Dzisiaj dr.Ania zajęła się moim konturem twarzy . Po uporaniu się z nadmierną objętością moja skóra zaczęła wisieć ,dosłownie . Nadmiar ,który przez ostatnie 10 lat był niezauważalny ,bo twarz notorycznie drastycznie opuchnięta , po usunięciu balona okazał się sporym problemem . Ale dla mnie i tak te zwisy były o niebo piękniejsze od dyni, którą jeszcze niedawno miałam zamiast twarzy . Mówię :niech sobie wisi !!!😂🤪. Ale Ania mówi :nie, nic wisieć nie będzie . Wpierw odbudujemy kondycję organizmu , wpłynie to na skore , która dostanie kopa od wewnątrz . Dorzucimy do tego laser i inne mądre zabiegi jak mezoterapia , masaże limfatyczne i kilka innych (o których wkrótce opowiemy ). Po doprowadzeniu skory do elastyczności ,wzmocnimy ją nićmi, co ostatnio uczyniłyśmy i dokończymy dzieło wolumetrią żuchwy . I tak dzisiaj zupełnie bezbolesnie otrzymałam nową żuchwę 😂i w komplecie konturowanie podbródka . Ważne ,że twarz nie zyskuje żadnej objętości ,na co po latach cierpienia jestem przeczulona . Wszystko tylko nie wypełniacze ! Okazuje się ,ze właściwie podane nie zmieniają rysów twarzy a zwyczajnie odświeżają jej kontur i napięcie skory w najbardziej newralgicznych miejscach . Słynne chomiczki zniknęły a jak oceniły dziewczyny …żuchwa żyleta ! Przypominam tym, którzy marzą o godnej starości ,ze to ich wybór , moj jest taki jak wielu innych kobiet, które wręcz zalały mnie fantastycznymi wiadomościami i pytaniami . Wychodząc Wam na przewciw , postanowiłyśmy z @drplatkowska raz w tygodniu na moim instagramie robić rozmowy na temat dermatologii i medycyny estetycznej . Będzie można zadawać pytania a moja cudotwórczyni odpowie . Mówimy ostatnio mocno o tolerancji. Tolerancja ,to nie tylko kolor skory czy orientacja seksualna . Tolerancja ,to szacunek wyborów innych ludzi nawet jeżeli są one radykalnie różne od naszych . O czym powinnismy porozmawiać na pierwszy ogień ? Piszcie ! ❤️

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

View this post on Instagram

Zszywane , haftowane , naciągane . Na wszelkie dyskusje jakie wywołam …tak starzeje się z godnością . Taki mam pomysł na moją starość 🤷🏻‍♀️. Godnie wchodzę do kliniki @drplatkowska , która rok temu przywróciła we mnie wiarę ,ze nie muszę do końca życia nosić brzemienia powracającej gęby z ula i mogę czuć się komfortowa wstając z łóżka i zaglądając do lusterka . Jeżeli ktoś nie chce korzystać z medycyny estetycznej nie musi i to jego rodzaj godności . Szanuje ,wiec proszę i moj sposób uszanować . Moja starość moja gęba i moj problem . Dobre rady proszę zachować dla tych co pytają o nie, darmo można mi sprawić jakiś prezent w postaci datku np. na @polskieschroniska albo aktualna akcje ratowania zwierząt w Radysach . Rady ewentualnie dla mnie w sprawie mojej godnej starości , jak się osobiście poznamy 😈. To takie ciekawe zjawisko , że ludzie popularni cierpią na swoich socialmediach na nadmiar „dobrych”rad, uwag , pouczeń itp. Muszę z radością stwierdzić ,że u mnie mało tych krzyków i udaje się nam wspaniale dyskutować ,nawet przy wyraźnej różnicy zdań . Dzisiaj dzielę się moim pomysłem na moje prywatne życie, dziele publicznie i szczerze , bo wiele z was pyta mnie w prywatnych wiadomościach co robię z upływem czasu ? -filtry w aparacie 😂😂😂🤪 -klinika @drplatkowska ❤️ -uśmiecham się młodo dzięki @warsaw_dental_center Iiiiii planuje w niedalekiej przyszłości lifting twarzy, póki co czytam , szukam ,pytam. Jak tylko się zdecyduje, zrelacjonuje . Po co ? Bo to będzie ciekawe dla tych, którzy obserwują mnie na instagramie i szukają wsparcia , odwagi , prawdy i wielu innych rzeczy . Kochani nie wciskajmy sobie wzajemnie ,ze to takie starzenie bez godności ,bo nie wiem czego jest więcej w Polsce , porodowek czy gabinetów medycyny estetycznej i chirurgi plastycznej . Za tą drugą bacznie się rozglądam ! Ktoś coś ? Jakieś dobre nazwiska ? Adresy ? Kogoś unikać ? Kto odważny proszę o głos . A poza tym życzę cudownego piątkowego wieczoru w masce lub bez 🙈😂❤️❤️❤️#lifting

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

„The Voice of Poland” już nie będzie takie samo. Wielkie zmiany

Kolejne ognisko koronawirusa. Skutki mogą być katastrofalne

Jest 6 razy większa niż Polska! Śmiertelne zagrożenie

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →