Kolejne ognisko koronawirusa. Skutki mogą być katastrofalne

Epidemia COVID-19 (Koronawirus) w Polsce: Kolejne ognisko COVID-19 w naszym kraju. Tym razem zostało ono potwierdzone w Toruniu.

Epidemia koronawirusa trwa od marca, lecz od pewnego czasu można zauważyć znaczący spadek nowych zachorowań. Przez pewien czas największe ogniska Sars-Cov-2 znajdowały się przede wszystkim na Śląsku, w Łódzkim oraz w województwie Mazowieckim. Aktualnie liczba zachorowań w tych regionach spada.

Czytaj też: Jest 6 razy większa niż Polska! Śmiertelne zagrożenie

Natomiast powstają wciąż nowe ogniska koronawirusa. Niedawno znów wykryto kolejne. Miejsce w którym u ludzi wykryto Sars-Cov-2 może przyczynić się do dalszego przenoszenia wirusa. Mieszkańcy żyją w obawie. Czy słusznie?

Kolejne ognisko koronawirusa w naszym kraju

Do pięciu wyników pozytywnych, które raportowaliśmy wcześniej, w sobotę dodajemy kolejne trzy. To jeden pracownik Urzędu Marszałkowskiego i dwie osoby z rodzinprzekazał oficjalne wiadomości rzecznik prasowy wojewody, Adrian Mól.

Zobacz również: TVP ma poważne problemy. Telewizja pozwana przez polską gwiazdę

Niestety zachorowania dotyczą urzędników, którzy mają częsty kontakt z petentami. Sytuacja jest poważna, a ludzi e obawiają się, że koronawirus może się szybko rozprzestrzenić i sparaliżować miasto.

Na ten moment Ministerstwo Zdrowia poinformowało o czterech przypadkach zakażenia w Toruniu. Z podanych informacji wynika także, że czwartą osobą jest zakażony z ogniska koronawirusa w zakładzie odzieżowym. Do tej pory Ministrostwo Zdrowia informowało tylko o kilku przypadkach zakażeń w tym zakładzie.

Źródło: Pikio

Zobacz również:

Świat wstrzymał oddech. Szokująca decyzja Benedykta XVI

Adamczyk przechodzi przez piekło! Prawda wyszła na jaw

Ujawniono prawdziwy powód dla którego Kinga Duda nie wspierała ojca! Wszystko jasne

, , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →