Figurski zaatakował Minge! Prawda wyszła na jaw

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ewa Minge komentuje sytuację, w której Figurski wyśmiał jej wygląd na antenie „Antyradio”. Projektantka mody kojarzona głównie ze współpracy z telewizją TVN oraz konkursem Miss Polonia dała także wyraz swojej niechęci do każdej formy hejtu, która ma miejsce w mediach. Wszystko napisała w oświadczeniu, które opublikowała na swoim profilu na portalu Instagram

Michał Figurski pozwolił sobie jakiś czas temu na niewybredne żarty, z czego zresztą jest znany, na temat wyglądu Ewy Minge. Projektantka mody, która w swojej karierze wielokrotnie pracowała przy wizerunku uczestniczek konkursu Miss Polonia, a także dziennikarzy TVN oraz Polsatu odniosła się teraz do sprawy. Dlatego wydała oświadczenie na swoim profilu na Instagramie, w którym odniosła się do zaistniałej sytuacji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Figurski zaatakował Minge w swojej audycji! Ta reaguje

Figurski (Antyradio) atakuje Minge, ta odpowiada na Instagram. Projektantka jest znana ze współpracy z konkursem Miss Polonia, a także TVN i Polsat.
Fot.: Ewa Minge, screen/ Instagram

„Kto słyszał wie , kto nie, proponuje wrzucić w przeglądarkę nazwiska Minge i Figurski wyskoczy historia . Media zastanawiają się jaki będzie mój kolejny krok . Pierwszy taki, że bardzo podziękuje wszystkim, którzy stanęli w mojej obronie, nie tylko mediom. Jestem bardzo zaskoczona ilością i niezwykle jest mi ciepło na sercu, że pod morzem hejtu, jaki towarzyszy mi od lat tylu ludzi dostrzegło człowieka.”

CZYTAJ TEŻ: Amerykanie w genialny sposób oddali hołd Powstańcom! Ten film wyciska łzy (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Komentuje projektantka zaistniałą sytuację z Michałem Figurskim. Dalej komentuje tak:

„Byłam ofiarą przemocy medialnej ,wyssanych z palca insynuacji i niewybrednych komentarzy internautów . Zachęceni przez nośne media ludzie urządzili sobie krucjatę po mojej twarzy. W tym czasie ja walczyłam o życie”

Ewa Minge postuluje do mediów i ludzi z dużymi wpływami medialnymi o zaprzestanie szerzenia hejtu w sieci i choć Figurski, obecnie dziennikarz w „Antyradio”, ją przeprosił to nie znaczy, że inni, w przyszłości nie pokuszą się o kolejne niewybredne komentarze.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler w sieci Biedronka! Zobacz kiedy i gdzie

„Drodzy państwo dziennikarze i inni z dostępem do dużych zasięgów, HEJTEM MORDUJECIE, kształtujecie normy społeczne. Pan Figurski mnie przeprosił osobiście . Nie mam siły na walki sądowe i marne odszkodowania za niewymierne straty. Musiałbym pozwać szeregi, które temat wyhodowały ,przesiedzieć życie w sądach i udowadniać jak to boli , co straciłam i co ja taka nadwrażliwa skoro osoba publiczna jestem. Publiczne to są toalety drodzy państwo i tam można się wypróżnić z własnych emocji”

źródło: Instagram

POLECAMY:

To nie Durczok prowadził auto?! Zaskakujące informacje
Przerażający efekt serialu Czarnobyl HBO. To się w głowie nie mieści!
Doda miała wypadek podczas koncertu! Runęła z wysokości
Wielka gwiazda w „TZG”! Nikt się tego nie spodziewał
Wiśniewski wszystko odwołał. Sytuacja była dramatyczna
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →