Wielka gwiazda w „TZG”! Nikt się tego nie spodziewał

Polsat własnie potwierdził udział kolejnej gwiazdy w swoim show „Taniec z gwiazdami” i chyba nikt się tego nie spodziewał. 10 jubileuszowa edycja programu jest naszpikowana gwiazdami wystąpią między innymi Barbara Kurdej Szatan, jej mąż Rafał Szatan, Ruda z zespołu Red Lips, czy Rafał Małczyk z kabaretowej Formacji Chatelet. Teraz do obsady programu „Taniec z gwiazdami” dołączyła także Reni Jusis. Wszystko to zostało ujawnione na oficjalnym koncie programu na portalu Instagram.

To będzie już 10 edycja show „Tańca z gwiazdami”, która zagości na antenie telewizji Polsat. Dlatego producenci postarali się, żeby obsada była naprawdę gwiazdorska. Własnie poznaliśmy 10 uczestniczkę programu… jest to znana wokalistka.

CZYTAJ TEŻ: Ile bierze Doda? Kwoty zwalają z nóg!

Już za kilka tygodni nastąpi premiera tej edycji i mimo, że większość uczestników utrzymuje, że nie liczy się dla nich zwycięstwo, a przygoda i dobra zabawa, duch rywalizacji gdzieś się tam tli. Walka o Kryształową kulę rozgorzeje wtedy na dobre.

Taniec z gwiazdami: Reni Jusis kolejną gwiazdą w show!

Jusis dołącza do Kurdej Szatan i Rudej z Red Lips do gwiazd show "Taniec z gwiazdami" (Polsat). Poinformowano o tym na oficjalnym koncie na Instagram.
Fot.: Reni Jusis (Taniec z gwiazdami), screen/ Instagram

Wśród gwiazd, które zdecydowały się zaprezentować na polsatowskim parkiecie znajdziemy między innymi aktorkę Barbarę Kurdej Szatan, jej męża piosenkarza Rafała Szatana, Joannę Lazer, czyli Rudą z zespołu muzycznego Red Lips, wnuczkę premiera Leszka Millera Monikę Miller, kulturystę i zawodnika MMA Akopa Szostaka, Zwycięzce IV edycji programu MasterChef Damiana Kordasa, komika i członka Formacji Chatelet Adama Małczyka, czy influencerkę Magdę Beredę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski wszystko odwołał. Sytuacja była dramatyczna

Dzięki oficjalnemu kontu programu na Instagramie poznaliśmy także ostatnią 10 uczestniczkę programu, okazała się nią… Reni Jusis! Co ciekawe kilkukrotnie proszono już wokalistkę o udział w programie zawsze jednak odmawiała, zdecydowała się dopiero teraz.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Pilne: Radioaktywna chmura nad Polską! Rosjanie to zataili
Gessler wściekła! Ujawniono największą tajemnicę programu
Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha
Wieniawa pokazała się prawie nago! Baron dosadnie to skomentował
Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem – Wojewódzki zatkany (wideo)

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →