Wiśniewski wszystko odwołał. Sytuacja była dramatyczna

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i jego koncert niestety się nie odbył. Lider zespołu Ich Troje musiał niestety przeprosić fanów na portalu Facebook. Sytuacja była naprawdę poważna, a mieszkańcy miejscowości Łodygowice musieli się obejść smakiem. Na miejscu koncertu interweniowała straż pożarna.

Michał Wiśniewski odwołał koncert

CZYTAJ TEŻ: Cielecka powiedziała co sądzi o LGBT. Teraz może mieć poważy problem

Michał Wiśniewski to największa gwiazda polskiej sceny POP z początku milenium. Największą sławę piosenkarzowi przyniosły liczne występy oraz sukcesy z zespołem Ich Troje. Niestety od pewnego czasu artysta wzmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Z tego właśnie powodu gwiazdor przyjmuję praktycznie każdą propozycję odegrania koncertu. Tak miało być w ten weekend w miejscowości Łodygowice, gdzie miał wystąpić popularny piosenkarz. Niestety ostatecznie do występu nie doszło z powodu silnej burzy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, która była zmuszona zabezpieczyć scenę.

Michał Wiśniewski odwołuje koncert. Lider zespołu Ich Troje przeprosił fanów i mieszkańców miejscowości Łodygowice na portalu Facebook.
Michał Wiśniewski odwołuje koncert. Lider zespołu Ich Troje przeprosił fanów i mieszkańców miejscowości Łodygowice na portalu Facebook.

Michał Wiśniewski przeprasza

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska przesadziła! „Nie wstyd Ci tak prawie nago?!”

Wokalista zespołu Ich Troje przeprosił swoich fanów na portalu Facebook, lecz niestety z powodów pogodowych odbycie koncertu nie było możliwe.

„Ogromna burza zaskoczyła nas wszystkich i dlatego też przepraszamy, ale nie mogliśmy wystąpić. Powodów było bardzo wiele, ale jeden najważniejszy to ten, że podczas burzy na scenie i w pobliżu niej nikt nie był bezpieczny. Strażacy, działając zgodnie z procedurą, natychmiast odłączyli agregat główny, by nikomu nie stała się krzywda” – poinformował lider grupy Ich Troje.

Kim jest Michał Wiśniewski?

Wiśniewski to gwiazda i przede wszystkim lider zespołu Ich Troje. Wokalista w ostatnim czasie przeżywa trudne chwile z powodu rozwodu i kryzysu finansowego. Z jedynej, jak i drugiej sytuacji wokalista stara się wyjść obronną ręką. W celu podreperowania budżetu Michał Wiśniewski przyjmuję praktycznie każdą propozycję odegrania koncertu. Natomiast w sprawach sercowych okazuje się, że piosenkarz zapomniał już o swojej żonie. Teraz obiektem westchnień artysty ma być kobieta o imieniu Paulina.

POLECAMY:

Gąsiewska w Playboyu? To zdjęcie mówi wszystko
Ujawniono skład The Voice! Tego się nikt nie spodziewał
Cichopek dodała zdjęcie na Instagram. Została „zaatakowana” przez rekina
Polacy w euforii! Powstanie film na który czekają wszyscy
Słynny dziennikarz zatrzymany! Pijany spowodował wypadek

, , ,