Gąsiewska zagra w kultowej komedii! Fani wkurzeni do granic

Wiktoria Gąsiewska wystąpi w kontynuacji kultowej komedii Olafa Lubaszenko pod tytułem „Chłopaki nie płaczą”, film będzie nosił tytuł „Futro z misia”. Młoda gwiazda serialu telewizji TVP „Rodzinka.pl” zagra u boku wielu gwiazd, w obsadzie znalazł się między innymi Cezary Pazura. Aktorka podzieliła się tą wiadomością na portalu Instagram, fani przyjęli to z mieszanymi uczuciami.

Michał Milowicz podjął się nie lada wyzwania, właśnie rozpoczęły się zdjęcia do jego debiutu reżyserskiego pod tytułem „Futro z misia”, ma być to komedia gangsterska w stylu kultowych już filmów Olafa Lubaszenki „Chłopaki nie płaczą” oraz „Poranek Kojota”.

CZYTAJ TEŻ: Roksana Węgiel upokorzona publicznie! To widzieli wszyscy

W obsadzie znaleźli się niemal wszyscy aktorzy z filmów Lubaszenki, między innymi Cezary Pazura, Sławomir Zapała, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zdrojewicz, Marek Siudym, czy Stanisława Celińska.

Gąsiewska w „Chłopaki nie płaczą 2”. Fani podzieleni na Insta

Gąsiewska w kontynuacji "Chłopaki nie płaczą", w obsadzie również Cezary Pazura. Gwiazda TVP i serialu "Rodzinka.pl" podzieliła się tą wiadomością na Insta.
Gąsiewska w kontynuacji „Chłopaki nie płaczą”, w obsadzie również Cezary Pazura. Gwiazda TVP i serialu „Rodzinka.pl” podzieliła się tą wiadomością na Insta.

Wśród aktorów mających pojawić się w kontynuacji schedy po „Chłopaki nie płaczą” znalazła się także Wiktoria Gąsiewska. Młoda gwiazda znana głównie z seriali takich jak „Rodzina zastępcza” produkowany przez telewizję Polsat, czy ostatnio „Rodzinka.pl”, która powstaje dla telewizji TVP.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan zwolniona z TVP! Wyznała całą prawdę

Wiktoria Gąsiewska postanowiła podzielić się tą radosną dla niej wiadomością na portalu społecznościowym Instagram. Też tam wrzuciła fotografię, na której widać ją na planie filmowym. Pozuje ona tam z koleżanką Anią Matysiak przed przyczepą kempingową, w której najprawdopodobniej ma garderobę.

Gąsiewska dała do zrozumienia w podpisie pod zdjęciem, że właśnie ruszyły zdjęcia do jej nowego filmu „Futro z misia” i ma on być kontynuacją kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą”. Dlatego fani nie szczędzili słów zwątpienia odnośnie pomysłu kontynuowania tak znakomitego filmu. Wielu boi się, że nowa produkcja nie dorośnie do pięt kultowemu pierwowzorowi.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok! Nie uwierzysz, co zrobiła Liszowska!
Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem. Wojewódzki zatkany (wideo)
Polacy w szoku! Katarzyna Lubnauer wyznała co sądzi o LGBT!
Marcin Dorociński dodał przerażające zdjęcie. Odwrócisz wzrok
Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →