Gąsiewska wystąpiła nago w nowym filmie. Odważne sceny

Wiktoria Gąsiewska pokazała się w odważnych scenach, w filmie pt W lesie dziś nie zaśnie nikt, zagrała w nim sceny będąc nago. Czy to jej pomoże w karierze?

Czytaj też: Skandal z Kurdej-Szatan, wylał się na nią ostry hejt

Momentalnie, gdy na serwisie streamingowym Netflix pojawił się pierwszy polski horror W lesie dziś nie zaśnie nikt, stał się hitem serwisu. Bardzo dużo ludzi chciało zobaczyć jak ekipa filmowa poradziła sobie z tym wyzwaniem.

Pierwszy polski horror trafił 20 marca na platformę Netflix, z powodu szalejącej epidemii koronawirusa COVID-19. Gdyby nie to tydzień wcześniej miałby kinową premierę, niestety wszystkie budynki użyteczności publicznej zostały zamknięte, żeby ograniczyć maksymalnie możliwość zarażenia wirusem.

Wiktoria Gąsiewska pokazała się całkiem nago w najnowszym filmie

„Film 'W lesie dziś nie zaśnie nikt' został dziś udostępniony dla polskich widzów w serwisie Netflix. Dzięki temu publiczność pragnąca obejrzeć pierwszy polski slasher, będzie mogła zrobić to już teraz. To dla nas ważny i wyjątkowy krok, pozwalający przedstawić ten pełen grozy i humoru obraz w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego polskim odbiorcom, którzy od dłuższego czasu wyrażali swoje zainteresowanie tą produkcją”

– można przeczytać w oświadczeniu Akson Studio, producenta filmu.

Zobacz również: Włosi skazywani na śmierć? Lekarze zmuszeni do drastycznych działań

Jedną z gwiazd filmu jest Wiktoria Gąsiewska, która za sprawą jednej ze scen jest obecnie na ustach wszystkich. Chodzi mianowicie o rozbieraną scenę nad jeziorem z jej udziałem. Gąsiewska uprawia w niej namiętny seks i trzeba przyznać, że młoda aktorka wykazała się nie małą odwagą, decydując się na tak odważną scenę.

Wiktoria Gąsiewska pokazała się w odważnych scenach, w filmie pt W lesie dziś nie zaśnie nikt, zagrała w nim sceny będąc nago. Czy to jej pomoże w karierze?
Wiktoria Gąsiewska pokazała się w odważnych scenach, w filmie pt W lesie dziś nie zaśnie nikt, zagrała w nim sceny będąc nago. Czy to jej pomoże w karierze? Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Jest przełom! Czy jest już lek na koronawirusa?

W Polsce nie wystarczy karetek i ratowników. Wstrząsające dane

Epidemiolog o koronawirusie: potwierdził przerażające dane

To może Cię również zainteresować:

Młoda kobieta zarażona koronawirusem nagrała przejmujący film. Każdy powinien zobaczyć

Ujawniono ile zarabia Wiśniewski. Trzymajcie się krzeseł

Korea Południowa walczy z koronawirusem na swój sposób, ale działa!

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →