Syn Gessler szczerze o matce. Będziecie w szoku, co o niej myśli!

Udostępnij:

Magda Gessler i jej dzieci aktualnie mają dobre relację. Niestety gwiazda TVN i prowadząca takich programów jak Kuchenne Rewolucje oraz MasterChef nie zawsze potrafiła dogadać się ze swoimi potomkami. Tak było w przypadku syna restauratorki. Tadeusz Müller nie miał zbytnio łatwego dzieciństwa. Bardzo szybko zmarł mu jego tata, a następnie wraz z mamą musiał wracać do Polski, gdzie czekała do ciężka nauka języka polskiego. Dziś pierworodny syn gwiazdy TVN postanowił powrócić do tych najbardziej gorzkich momentów w relacjach ze swoją mamą.

Czytaj też: Skandal u Wojewódzkiego. Gość chciał wyjść ze studia

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje, która na antenie komercyjnej stacji TVN występuje od 2010 roku. Od tego czasu restauratorka bardzo się rozwinęła pod kątem popularności i rozwoju swojej własnej marki. Dziś prowadzi między innymi szereg własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów o nazwie „Ice Queen”. Na dodatek celebrytka prowadzi również kilka mniejszych biznesów.

Magda Gessler i jej dzieci

Czytaj też: Magda Gessler już tak nie wygląda! Co się z nią dzieje?

Magda Gessler aktualnie ma za sobą troje małżeństw. Pierwszym mężem popularnej restauratorki był Volkhart Müller, który pracował jako korespondent niemieckiego Bilda. Mężczyzna zmarł bardzo wcześnie z powodu choroby pozostawiając żonę oraz syna Tadeusza. Bez wątpienia młody Tadeusz Müller łatwego dzieciństwa nie miał. Dziś w pojedynczych wywiadach nawiązuje do tamtych wydarzeń. Często przy tym podkreśla, że jego relację z mamą do najlepszych niestety nie należały. Z kolei dziś jest już o wiele lepiej.

Magda Gessler i jej dzieci (Tadeusz Müller) mają dobre relację.  Gwiazda TVN i  Kuchenne Rewolucje oraz Masterchef nie zawsze potrafiła dogadać się z nimi.
Tadeusz Müller/ screen YouTube

„Mieliśmy wiele lat rozłąki, takiej emocjonalnej i fizycznej. To był okres od kiedy byłem nastolatkiem do niedawna. Ale myślę, że każdy człowiek powinien sobie dać szansę i życzę tego wielu rodzinom, które przechodzą przez takie problemy. Magda prowadziła lokal w latach 90., co wymagało walenia łokciami i ‚jaj’. To było bardzo pochłaniające. Nie miała czasu na wychowywanie dzieciaków” – słyszymy.

„Doceniam to, że nie była matką Polką, tylko kobietą, która robiła coś wspaniałego. A my też na tym skorzystaliśmy, bo jesteśmy twardsi” – dodał Tadeusz Müller.

Tagi: Magda Gessler dzieci, Kuchenne Rewolucje, MasterChef

POLECAMY:

Gwiazda Ranczo przeszła metamorfozę! Jest nie do poznania
Wiśniewski i Sławomir skoczyli sobie do gardeł?! Interweniowała ochrona!
Basia Kurdej Szatan się nim pochwaliła. Fani są zachwyceni!
Weronika Rosati w bardzo skąpym bikini! Widać wszystko
Edyta Górniak zrobi to na oczach wszystkich! Po raz pierwszy w historii

, , , , ,