Kim jest syn Magdy Gessler? Nie zgadniecie czym się zajmuje

Udostępnij:

Magda Gessler i jej syn są praktycznie związani z tą samą branżą. Tomasz Müller jest szefem kuchni oraz kreatorem restauracji, natomiast jego mama to przede wszystkim dobrze znana restauratorka oraz gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje. Do pewnego czasu bardzo mało było wiadomo na temat Tomasza, który jest najstarszym dzieckiem celebrytki jeszcze ze związku z pierwszym mężem.

Magda Gessler i jej syn pracują w tej samej branży. Kim jest Tomasz Müller?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler załamana! Choroba ją wyniszcza

Tomasz Müller prowadzi swój własny program w telewizji Food Network Polska, gdzie również występuje jego mama. Na co dzień prócz pracy w telewizji sprawuje obowiązki szefa kuchni oraz kreatora restauracji. Można by rzec, iż niedaleko padło jabłko od jabłoni, a jak sam przyznał: „W dzieciństwie nigdy nie byłem w żadnym muzeum, zawsze to były restauracje”

Magda Gessler i jej syn zajmują się praktycznie tym samym. Kim jest Tomasz Müller - syn gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje?
Magda Gessler i jej syn zajmują się praktycznie tym samym. Kim jest Tomasz Müller – syn gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje?

Na dodatek okazuje się, iż Tomek jest od ponad 14 lat w związku. Jego wybranka ma na imię Blanka i jest dla młodego restauratora olbrzymią inspiracją. Blanka jest feministką i skończyła między innymi filozofię oraz gender studies na Uniwersytecie Warszawskim. Pytany w jednym z wywiadów o potomstwo podkreśla, że może kiedyś, ale raczej w formie adopcji dziecka. Tomasz przyznał, iż dzieci w jego branży mogłyby bardzo utrudnić jego osobisty rozwój zawodowy. Restaurator dodaję, iż w jego branży dzieci to raczej kwestia przypadku niż planowanego rodzicielstwa.

CZYTAJ TEŻ: Dawid Żukowski nie żyje. Polska w żałobie

Magda Gessler i jej syn mają różne wizje życia. Restauratorka nie doczeka się wnuków?

Bez wątpienia sceptyczne podejście Tomasza do kwestii rodzicielstwa musi być ciężką do przyjęcia wiadomością dla jego mamy. Magda Gessler w jednym z niedawnych wywiadach przyznała, iż chciałaby bardzo zostać babcią. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje podkreśliła, że dla swoich wnucząt chciałby być nie jak babcia, a jak najlepsza koleżanka.

POLECAMY TAKŻE:

Liszowska zaliczyła wpadkę na Instagramie! Widzowie jej nie wybaczą
Skandal! Zdrójkowski z Rodzinka.pl zrobił awanturę. „Cham!”
Gąsiewska wrzuciła zdjęcie, które zachwyciło! Robi furorę
Szok! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok
Kinga Rusin zupełnie nago. Zdjęcia krążą po sieci. Ludzie w szoku

, , ,