Edyta Górniak szczerze o byłym mężu. Jej słowa was zaskoczą!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak i jej były mąż Dariusz Krupa uchodzili za parę wręcz idealną. Niestety ich małżeństwo się skończyło, a po nim piosenkarce i gwieździe TVN pozostał jedynie ukochany syn Allan Krupa. Dziś Edyta stara się wrócić na szczyty popularności za sprawą wysokiej aktywności w telewizji oraz w Internecie. Bez wątpienia za czasów jej małżeństwa była bardzo mało widoczna. Dziś mimo wszystko pozytywnie wspomina swój związek, który ją sporo nauczył.

Czytaj też: Justyna Żyła zupełnie nago! Na coś takiego nie pozwolił sobie jeszcze nikt

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To było jedno z najbardziej popularnych polskich małżeństw! Edyta Górniak i Dariusz Krupa pobrali się w 2005 roku. W 2004 roku piosenkarka urodziła syna. Ojcem dziecka (Allan Krupa) okazał się muzyk – Dariusz Krupa. To wydarzenie bez wątpienia jeszcze bardziej zbliżyło do siebie zakochanych artystów, którzy krótki czas po tym podjęli decyzję o ślubie. Edyta nie ukrywała, że była wręcz zachwycona swoim mężem. Podkreślała wielokrotnie, że Dariusz odbudował w niej poczucie zaufania do mężczyzn. Niestety z,biegiem czasu po zawarciu małżeństwa zaczęły pojawiać się poważne problemy pary artystów, które ostatecznie doprowadziły do rozpadu ich związku.

Edyta Górniak i jej były mąż Dariusz Krupa

Edyta Górniak i jej były mąż  Dariusz Krupa. Niestety ich małżeństwo się skończyło,  a gwieździe TVN pozostał jedynie ukochany syn Allan Krupa.
Edyta Górniak/ screen YouTube

Czytaj też: Skandal w „Big brother”! Kamil Lemieszewski w ciężkim szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Definicja idealnego związku Edyty Górniak

Idealny związek to ten, w którym ludzie stanowią dla siebie inspirację i motywują się do walki z demonami. Wyobraź sobie, że już jako matka nie zrobiłam prawa jazdy i nie nauczyłam się gotować. Darek nie mówił: „Musisz spróbować! Będę przy tobie!”. Mówił: „Nie musisz umieć jeździć, będziesz miała kierowcę. Nie musisz umieć gotować, będziemy mieć gosposię. Nie musisz nic”. Poza tym dobry związek to ten, który pozwala wejść w świat partnera, ale pozostawia poczucie wolności. Wiesz, że ja przez te wszystkie lata nie byłam nigdzie sama? – wyznała w wywiadzie dla Vivy Edyta Górniak.

Darek wniósł przede wszystkim wielkie i piękne wartości do mojego życia. Przy nim się wyciszyłam, uwierzyłam w miłość. On odbudował wizerunek mężczyzny w moich oczach. Dopiero lata odsłoniły jego cechy, przy których zaczęłam gasnąć. Nie mogłam tego zobaczyć wcześniej. Pomnożone miesiące i lata spotęgowały to, co w małych dawkach nie było odczuwalne. Po drugie, nie odeszłam, bo Allanek był za malutki. Myślałam, że uczucia, które urodziły się we mnie ponad półtora roku temu, pobłądziły. Że stałam się przy Darku kimś, kim miałam się stać. – przyznała Edyta Górniak -,gwiazda TVN.

Tagi: Edyta Górniak mąż, Dariusz Krupa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Joanna Krupa znika z „Top Model”? Spodziewają się najgorszego
Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Kuba Wojewódzki przeżywa ciężkie chwile? Ostra odpowiedź Króla TVN!
Manowska zdradza co nas czeka w The Voice Senior!
Anna Mucha szczerze o swoich dzieciach. Będziecie w szoku, co powiedziała!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →