Koszmar uwielbianej przez Polaków aktorki. Nie żyje najbliższa jej osoba

Grażyna Wolszczak jest w żałobie, zmarł jej tata, była to dla niej prawdziwa tragedia, śmierć ojca była nie do zniesienia, przez koronawirus nie mogła się nawet z nim pożegnać.

Rodzinę znanej i lubianej aktorki Grażyny Wolszczak spotkała ogromna tragedia. Przeżywają teraz bardzo ciężkie chwile, gdyż zmarł tata gwiazdy. Dodatkowo przez pandemię koronawirusa i wprowadzone ograniczenia, nie miała nawet możliwość, żeby się pożegnać. W tych ciężkich chwilach Wolszczak prosi fanów o wsparcie.

Czytaj też: Tragiczne wieści! Nagła śmierć polityka wstrząsnęła Polską

13 czerwca bieżącego roku w wieku 91 lat zmarł ojciec Grażyny Wolszczak, Henryk. Mężczyzna od dłuższego czasu przebywał w szpitalu i gwiazda w jednym z wywiadów przyznała, że nie miała nawet możliwości się z nim pożegnać. Wszystko przez koronawirus, Grażyna Wolszczak postanowił na razie nie komentować oficjalnie tej sprawy, gdyż jest to dla niej zbyt ciężkie emocjonalnie.

Tragedia u Grażyny Wolszczak, śmierć ojca sprawiła, że jest w żałobie

„Nie byłam z nim wtedy. Nie widziałam się w ostatnim czasie z tatą, bo był COVID, a tata był w szpitalu i nie można było tam wejść” – wyznała w jednym z wywiadów całkowicie załamana Wolszczak.

Zobacz również: Stockinger pożegnał się z rodziną. Dramatyczne wyznanie aktora. To okropne

W jednym z odcinków programu „Projekt Lady”, którego byłą gościem, aktorka opowiadała o tym, że jej rodzice byli surowi i często używali kar cielesnych. Po latach nie miała jednak do nich pretensji za sposób jej wychowania.

„Moi rodzice popełnili masę rodzicielskich błędów, ale rozumiem, że ich rodzice też popełniali te błędy i oni nie znali innego świata. Teraz są inne czasy. Z drugiej strony widzę, że dzięki nim nie zeszłam na złą drogę” – stwierdziła wtedy Pani Grażyna.

Tragedia, ojciec Grażyny Wolszczak nie żyje

Pogrzeb Pana Henryka odbył się 17 czerwca o godzinie 12 na cmentarzu w Gdańsku-Wrzeszczu. W mediach społecznościowych Wolszczak poprosiła o wsparcie swoich fanów w tym ciężkim dla niej czasie.

„Myślcie o mnie jutro ciepło i czule, bo dzień mam trudny na maksa” – napisała na swoim profilu na Facebooku.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Dantejskie sceny! Wojewódzki rzucił się na reportera i użył gazu

Szokujący post Leszka Millera. Polacy mu tego nie darują

Pilne! Mężczyzna podpalił się pod Sejmem

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →