Ida Nowakowska o wierze. Będziecie w szoku, co wyznała!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ida Nowakowska i jej wiara. Nowa gwiazda TVP i zeszłej edycji programu Dance Dance Dance. Tancerka jest również prowadzącą „Pytanie na śniadanie”. W tym roku celebrytka poprowadziła również konkurs Eurowizji, który miał miejsce w Polsce. Poza tym Nowakowska to zadeklarowana katoliczka, która nie kryje swojego przywiązania do wiary. W jednym z niedawnych wywiadów przyznała, że gdyby była wolna, to by szukała chłopaka/męża w szczególnie jednym miejscu. Domyślacie się o co może chodzić?

Czytaj też: To już wojna! Lewica wytacza ciężkie działa przeciw PiS! “Macie nam to oddać!”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ida Nowakowska i jej wiara

Ida Nowakowska to przede wszystkim nowa gwiazda TVP i zeszłej edycji programu Dance Dance Dance. Tancerka jest również prowadzącą „Pytanie na śniadanie”. Warto dodać, że Ida przez lata pracy w zawodzie tancerki zyskała światową opinię. Swoje umiejętności przedstawiła chociażby podczas konkursu Eurowizji dla dzieci, gdzie zatańczyła w momencie trwania głosowania. Nie ulega wątpliwości, że Ida wykonała swoją pracę na najwyższym poziomie. Warto w tym miejscu nadmienić, że tancerka stosunkowo od niedawna wykonuje obowiązki prezenterki. Czyżby na naszych oczach rodziła się kolejna wielka gwiazda szklanych odbiorników?

Ida poza tańcem często wypowiada się na tematy związane z wiarą. Ona sama jest wyznania katolickiego i deklaruje się jako osoba praktykująca. W jednym z najnowszych wywiadów została zapytana, gdzie by szukała chłopaka gdyby była wolna. Prezenterka TVP bez chwili zastanowienia odparła, że w kościele. Dodała przy tym, że w ten sposób poznała wielu swoich kolegów. Na dodatek wielokrotnie doradzała taksówkarzom, aby w swoich poszukiwaniach udali się po prostu do kościoła.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Ida Nowakowska i jej wiara.  Nowa gwiazda TVP i zeszłej edycji programu Dance Dance Dance. Tancerka jest również prowadzącą "Pytanie na śniadanie".
Ida Nowakowska/ screen YouTube

Czytaj też: Michał Wiśniewski, czy alkohol dalej go niszczy?! To zdjęcie może przerazić!

– Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie! – dodaje. Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! A oni się dziwią. „Gdzie? W którym?” I wtedy zapisuję im, gdzie są najfajniejsze kościoły i najfajniejsze dziewczyny! – mówi prowadząca „Pytanie na śniadanie” Mam nadzieję, że zmienię trendy i standardy, a kościół stanie się miejscem, gdzie da się znaleźć idealną drugą połówkę – podkreśla

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Roksana Węgiel szczerze o początkach kariery. Będziecie w szoku, co musiała robić!
Szok! Marta Manowska na porodówce! Zobaczcie sami!
Julia Wieniawa na plaży. Tak seksownie jeszcze nie było!
Siwiec zniszczona przez fanów! Zarzucają jej, że wykorzystuje dziecko!
Wojewódzki w jacuzzi nagimi kobietami! Gwiazdor oszalał na stare lata!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →