Roksana Węgiel szczerze o początkach kariery. Będziecie w szoku, co musiała robić!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel to przede wszystkim gwiazda The Voice Kids oraz polskiej muzyki popularnej. Eurowizja 2018 przeszła do historii polskiej muzyki. Młoda piosenkarka, której trenerem była Edyta Górniak w programie TVP, zajęła historyczne pierwsze miejsce. Nie ulega wątpliwości, że był to olbrzymi impuls dla polskiej sceny muzycznej, która popadła w olbrzymi marazm, który trwał dwadzieścia lat. Bez wątpienia bez wygranej Roksany nie byłoby tegorocznego zwycięstwa Wiktorii Gabor. Jak swoje początki na szczycie wspomina najmłodsza gwiazda w świecie polskiego show biznesu?

CZYTAJ TEŻ: Julia Wieniawa na plaży. Tak seksownie jeszcze nie było!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel to przede wszystkim największa gwiazda The Voice Kids oraz polskiej muzyki popularnej. Eurowizja 2018 przeszła do historii polskiej muzyki. Młoda piosenkarka, której trenerem była Edyta Górniak w programie TVP, zajęła historyczne pierwsze miejsce. Dziś w jednym z wywiadów przyznała, że występ w The Voice Kids był dla niej olbrzymim przeżyciem. Nie ulega wątpliwości, że spora w tym zasługa była Edyty Górniak, która w 1995 roku osiągnęła największy sukces w historii polskich występów w konkursie Eurowizji.

Roksana Węgiel i The Voice Kids TVP

Roksana Węgiel to gwiazda The Voice Kids. Eurowizja 2018 przeszła do historii. Młoda piosenkarka,  której trenerem była Edyta Górniak w programie TVP...
Roksana Węgiel/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siwiec zniszczona przez fanów! Zarzucają jej, że wykorzystuje dziecko!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Co mi dal udział w programie? Udział w programie The Voice Kids dal mi bardzo dużo. Przede wszystkim to była wspaniała przygoda. Możliwość pracy z profesjonalistami, śpiewaliśmy do muzyki granej na żywo. Możliwość poznania trenerów: Edyty, Afromental i Dawida. Cudownych prowadzących. Samo to, że mogliśmy uczestniczyć w tak wielkim przedsięwzięciu. Zobaczyć jak to wszystko wygląda. Producenci, cała ekipa wspierali nas na każdym etapie programu. W moim przypadku praca z Panią Edytą to coś, czego nie każdy może doświadczyć. Poznałam wielu wspaniałych ludzi z którymi obecnie współpracuje. Mam własną piosenkę, teledysk, pracuję nad płytą. Kontrakt z wytwórnią…. Bardzo wiele zyskałam. – wyznała Roxy. Jaki utwór sprawił jej największą trudność w karierze?

Chyba nie umiem wybrać jednego utworu. Każdy był przede wszystkim dla mnie równie ważny. Myślę, że Hallo Beyonce, którą wykonywałam na blindach (przesłuchaniach w ciemno) otworzyła mi drogę do programu. Natomiast piosenka Żyj zaśpiewana w finale na żywo to było mega przeżycie. Po pierwsze dlatego, że wykonywałam ją po raz pierwszy i że jest to piosenka napisana i skomponowana specjalnie dla mnie przez Pana Juliusza Kamila. – mówiła Roksana Węgiel.

Tagi: Roksana Węgiel, The Voice Kids, TVP

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Wojewódzki w jacuzzi nagimi kobietami! Gwiazdor oszalał na stare lata!
Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Joanna Krupa podjęła decyzję! Co dalej z „Top model”?!
Znów sensacja w „Big Brother! Czy TVN7 w końcu odpuści?
Wieniawa wyśmiała Barona! Poszło o jedno zdjęcie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →