Roksana Węgiel szczerze o początkach kariery. Będziecie w szoku, co musiała robić!

Udostępnij:

Roksana Węgiel to przede wszystkim gwiazda The Voice Kids oraz polskiej muzyki popularnej. Eurowizja 2018 przeszła do historii polskiej muzyki. Młoda piosenkarka, której trenerem była Edyta Górniak w programie TVP, zajęła historyczne pierwsze miejsce. Nie ulega wątpliwości, że był to olbrzymi impuls dla polskiej sceny muzycznej, która popadła w olbrzymi marazm, który trwał dwadzieścia lat. Bez wątpienia bez wygranej Roksany nie byłoby tegorocznego zwycięstwa Wiktorii Gabor. Jak swoje początki na szczycie wspomina najmłodsza gwiazda w świecie polskiego show biznesu?

CZYTAJ TEŻ: Julia Wieniawa na plaży. Tak seksownie jeszcze nie było!

Roksana Węgiel to przede wszystkim największa gwiazda The Voice Kids oraz polskiej muzyki popularnej. Eurowizja 2018 przeszła do historii polskiej muzyki. Młoda piosenkarka, której trenerem była Edyta Górniak w programie TVP, zajęła historyczne pierwsze miejsce. Dziś w jednym z wywiadów przyznała, że występ w The Voice Kids był dla niej olbrzymim przeżyciem. Nie ulega wątpliwości, że spora w tym zasługa była Edyty Górniak, która w 1995 roku osiągnęła największy sukces w historii polskich występów w konkursie Eurowizji.

Roksana Węgiel i The Voice Kids TVP

Roksana Węgiel to gwiazda The Voice Kids. Eurowizja 2018 przeszła do historii. Młoda piosenkarka,  której trenerem była Edyta Górniak w programie TVP...
Roksana Węgiel/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siwiec zniszczona przez fanów! Zarzucają jej, że wykorzystuje dziecko!

Co mi dal udział w programie? Udział w programie The Voice Kids dal mi bardzo dużo. Przede wszystkim to była wspaniała przygoda. Możliwość pracy z profesjonalistami, śpiewaliśmy do muzyki granej na żywo. Możliwość poznania trenerów: Edyty, Afromental i Dawida. Cudownych prowadzących. Samo to, że mogliśmy uczestniczyć w tak wielkim przedsięwzięciu. Zobaczyć jak to wszystko wygląda. Producenci, cała ekipa wspierali nas na każdym etapie programu. W moim przypadku praca z Panią Edytą to coś, czego nie każdy może doświadczyć. Poznałam wielu wspaniałych ludzi z którymi obecnie współpracuje. Mam własną piosenkę, teledysk, pracuję nad płytą. Kontrakt z wytwórnią…. Bardzo wiele zyskałam. – wyznała Roxy. Jaki utwór sprawił jej największą trudność w karierze?

Chyba nie umiem wybrać jednego utworu. Każdy był przede wszystkim dla mnie równie ważny. Myślę, że Hallo Beyonce, którą wykonywałam na blindach (przesłuchaniach w ciemno) otworzyła mi drogę do programu. Natomiast piosenka Żyj zaśpiewana w finale na żywo to było mega przeżycie. Po pierwsze dlatego, że wykonywałam ją po raz pierwszy i że jest to piosenka napisana i skomponowana specjalnie dla mnie przez Pana Juliusza Kamila. – mówiła Roksana Węgiel.

Tagi: Roksana Węgiel, The Voice Kids, TVP

POLECAMY TAKŻE:

Wojewódzki w jacuzzi nagimi kobietami! Gwiazdor oszalał na stare lata!
Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Joanna Krupa podjęła decyzję! Co dalej z „Top model”?!
Znów sensacja w „Big Brother! Czy TVN7 w końcu odpuści?
Wieniawa wyśmiała Barona! Poszło o jedno zdjęcie

, , , , ,