Wojewódzki w jacuzzi nagimi kobietami! Gwiazdor oszalał na stare lata!

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki to nie tylko Król TVN, ale i całego Insta. Właśnie po raz kolejny udowodnił to swoim fanom, wrzucając na platformę antyczne zdjęcie przedstawiające jego bawiącego się towarzystwie trzech nagich dam w jacuzzi w Hotelu Marriot. Zdjęcie jest tak stare, że pochodzi chyba jeszcze czasów, gdy gwiazdor TVN i Anna Mucha nie byli parą. Cały Instagram pęka ze śmiechu na widok tych foto-wspomnień, jakimi podzielił się gospodarz programu „Kuba Wojewódzki show”.

Czytaj też: Znów sensacja w „Big Brother! Czy TVN7 w końcu odpuści?

Można wierzyć lub nie, ale Król TVN ma 56 lat! Świadomość ta zaczęła chyba w końcu docierać do samego zainteresowanego, bowiem zaczął ostatnio wspominać stare, dobre czasy. Kuba Wojewódzki używa do tego celu swojego Insta, na którym zaczęły się ostatnio pojawiać zdjęcia z czasów, gdy dziennikarz był młody, piękny i mniej bogaty.

Gospodarz "Kuba Wojewódzki show" wrzucił na Insta zdjęcie z dawnych czasów. Król TVN bawi się w towarzystwie nagich kobiet. Czy jest tam Anna Mucha?
fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Ostatnia fotografia, jaka trafiła na Instagram przedstawia gwiazdora TVN bawiącego się w jacuzzi w towarzystwie trzech roznegliżowanych kobiet. Prowadzący „Kuba Wojewódzki show” ma na sobie złoty szlafrok i biżuterię oraz stylowe bokserki w papryczki. Oczywiście Kuba Wojewódzki wywołał tym atak wesołości na Insta, ale gwiazdor ma do siebie wielki dystans, więc każdą złośliwość potrafi zamienić w komediowe złoto.

Czytaj też: Wieniawa wyśmiała Barona! Poszło o jedno zdjęcie

Król TVN nie uniknął przy tym pytań o to, gdzie była wtedy Anna Mucha, ale jak zwykle, gdy chodzi o ten temat, udzielił wymijającej odpowiedzi. Jedno wiemy na pewno – już w młodym wieku Kuba Wojewódzki przejawiał skłonność do luksusów i pięknych kobiet.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gessler zaskoczyła fanów! Nigdy jej takiej nie widzieliście!
Anna przeszła metamorfozę! Wygląda wspaniale
Marta Manowska szokuje! Otwarcie broni Seweryna!
Gorąco w MasterChef! Takich emocji jeszcze nie było!
Szok! Obrońcy zwierząt nie wybaczą tego Kurdej Szatan!
Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości!

loading...
, , , , ,