Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan i jej odejście z TVP – Ile aktualnie zarabia? Ta wiadomość może być dla wielu osób sporym zaskoczeniem. Wygląda na to, że Barbara Kurdej-Szatan straci sporo na rzecz swojej koleżanki z „M jak Miłość”, którą jest Anna Mucha? Nie ulega wątpliwości, że Barbara Kurdej-Szatan zeszłego roku do najlepszych zaliczyć nie może. Niespodziewanie w czerwcu poprzedniego roku media obiegła informacja o zwolnieniu Basi ze wszystkich programów rozrywkowych TVP. Powodem miały być poglądy aktorki, których nie miały zamiaru zaakceptować władzę telewizji publicznej. Dziś z tego powodu okazuje się, że Kurdej-Szatan może zacząć liczyć dosyć spore straty. Czyżby miała na całej sytuacji skorzystać Anna Mucha?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Co się z nią dzieje?! Chylińska przeszła metamorfozę – fani przerażeni
  2. Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci
  3. Oto jak mieszka Wieniawa! Wywołała oburzenie

Barbara Kurdej-Szatan i jej odejście z TVP – Ile aktualnie zarabia?

Wygląda na to, że Barbara Kurdej-Szatan straci sporo pieniędzy na rzecz swojej koleżanki z planu popularnego serialu „M jak Miłość”, którą jest Anna Mucha. Chodzi tu przede wszystkim o odebranie Basi prowadzenia licznych programów rozrywkowych TVP. Na dodatek według serwisu „Super Express” – Barbara Kurdej-Szatan ma się pojawiać coraz rzadziej na planie „M jak Miłość”. Serialowej Asi Chodakowskiej z każdym następnym odcinkiem ma być coraz mniej. Z kolei bardzo rozwinie się wątek Magdy Marszałek, w którą wciela się od 2002 roku Anna Mucha.

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W takiej sytuacji Anna Mucha zamiast 15 dni zdjęciowych w sezonie, będzie ich miała 20. Oznacza to 40 tys. złotych więcej w jej kieszeni. Na dodatek według Super Expressu Kurdej-Szatan będzie obecna tylko 10 dni, czyli połowę tego, co dotychczas. Łatwo więc wywnioskować, że popularna aktorka otrzyma połowę dotychczasowego wynagrodzenia. To jednak nie koniec. Anna Mucha ma w tym sezonie zarobić o około 130 tysięcy złotych więcej od Barbary Kurdej-Szatan. Na dodatek aktorka przejęła rolę jurorki w programie „Dance Dance Dance”, gdzie za odcinek otrzyma 15 tysięcy złotych. Jest to porównywalna kwota, którą za prowadzenie programu otrzymywała Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym roku.

Basia Kurdej-Szatan z powodu odejścia z programów rozrywkowych TVP miała stracić około 300 tysięcy złotych. Bez wątpienia nie są to małe sumy. Jest to przeciwieństwo sytuacji Anny Muchy, która aktualnie przeżywa bardzo dobrą passę. Na dodatek już niedługo obejrzymy ją w serialu „W Rytmie Serca” w telewizji Polsat, gdzie gra również Basia.

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Barbara Kurdej-Szatan i jej odejście z TVP - Ile aktualnie zarabia?  Kurdej-Szatan straci  na rzecz swojej koleżanki z M jak Miłość, którą jest Anna Mucha?
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →