Oto jak mieszka Wieniawa! Wywołała oburzenie

Julia Wieniawa to młoda gwiazda, która wypłynęła na serialu produkcji TVP „Rodzinka.pl”, wkrótce będzie ją można zobaczyć w programie „Taniec z Gwiazdami”. Wieniawa na swoim profilu na portalu Instagram ma już ponad 1,4 mln fanów i to własnie tam zdecydowała się pokazać jak i gdzie mieszka. Nie zwróciła jednak uwagi na jeden szczegół, który oburzył jej obserwujących.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Koszmarne wieści! Aktualny stan zdrowia Królikowskiego
  2. Baron ujawnił prawdę o Mai Kapłon z The Voice! Wszystkich zatkało
  3. Co on ze sobą zrobił?! Nowe zdjęcia Szpaka zgorszyły fanów

Młoda gwiazda telewizji, prócz wymienionego serialu zagrała jeszcze w serialach takich jak „W rytmie serca”, „Zasada przyjemności” czy „Zawsze warto”. Niewątpliwym sukcesem jest również rola w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii”.

Czytaj też: Pilne: Masowa ewakuacja Polaków. Wysyłają wojsko

Jako młoda gwiazda nie spoczywa na laurach i mocno pilnuje, aby show biznes o niej nie zapomniał. Julia Wieniawa na swoim profilu na Instagram, co rusz zamieszcza zdjęcia z życia prywatnego, lub z kolejnych przedsięwzięć. Julia Wieniawa swoim licznym fanom postanowiła ostatnio pokazać jak i gdzie mieszka. Wrzuciła zdjęcie z garderoby, jednakże coś tu nie zagrało.

Julia Wieniawa na Insta pokazała jak i gdzie mieszka

Na zdjęciu widać wszędzie poupychane torebki, buty, ciuchy różnego rodzaju i dodatki. Według internautów w pomieszczeniu panuje po prostu bałagan!

„Tak, tak wiem. Muszę posprzątać w garderobie… ktoś chętny do pomocy?” (pis. oryg.)

– napisała pod fotką na Instagram Julia Wieniawa.

Ten żartobliwy opis jednak nie uratował sytuacji bowiem obserwujący co rusz wytykali młodej gwieździe jak może żyć w takim bałaganie. Zastanawiano się również, czy w innych pomieszczeniach w mieszkaniu gwiazdy panuje podobny harmider.

A wy jak sądzicie? Artystyczny nieład, czy zwyczajny bałagan?

Wieniawa to młoda gwiazda, znana serialu Rodzinka.pl, wkrótce będzie brylować w programie "Taniec z Gwiazdami", pokazała na Instagram jak i gdzie mieszka
Jak mieszka Julia Wieniawa? / Instagram

Wieniawa to młoda gwiazda, znana serialu Rodzinka.pl, wkrótce będzie brylować w programie „Taniec z Gwiazdami”, pokazała na Instagram zdjęcie ze swojej garderoby.

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Prawdę ujawniono dopiero po jego śmierci. Tego „Chłopaki do wzięcia” nie pokazali

Hołownia zripostowany przez MON. Poszło o F-35

Przeczytaj również:

Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →