Szok! Tak Magda Gessler zarabiała na życie. Miała ciężko

Ile zarabia Gessler? To pytanie zadaję sobie zapewne wielu fanów show TVN „Kuchenne Rewolucje”. Kwoty jakie uzyskuje Magda Gessler są z pewnością niemałe,  lecz czy każdy wie w jaki sposób Magda Gessler zarabiała na życie przed rozwojem swojej medialnej kariery?  Gwiazda aktualnie zlicza zyski na wszystkim czego się dotknie. Na dodatek jest bardzo popularna w mediach społecznościowych takich jak choćby instagram, a to bardzo ważny element w świecie showbiznesu.

Magda Gessler – Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje. Ile zarabia Gessler?

CZYTAJ TEŻ: Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło

Przede wszystkim Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych osobowości stacji TVN. Od ponad 9 lat na antenie komercyjnej stacji prowadzi swoje własne telewizyjne show pt.  „Kuchenne Rewolucje”. Każdy jej odcinek jest bardzo dokładnie śledzony przez internautów,  którzy najlepsze sceny wrzucają na takie portale jak choćby instagram. Wiele także osób zadaję sobie przy tej okazji pytanie – ile zarabia Gessler? I jak wyglądały jej finanse przed objęciem kuchennego show? Wielu może być w szoku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli

Wysokie pochodzenie restauratorki

Ile zarabia Magda Gessler? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje miała bardzo trudne chwile w życiu. Dziś biję rekordy popularności na portalu instagram.
Ile zarabia Magda Gessler? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje miała bardzo trudne chwile w życiu. Dziś biję rekordy popularności na portalu instagram.

Polecamy przeczytać: Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!

Restauratorka pochodzi z rodziny dyplomatów,  którzy w czasach PRL sporo podróżowali po świecie. Rodzina także miała styczność z największymi osobistościami dawnego bloku wschodniego,  zatem nie może dziwić fakt, iż rodzina Ikonowiczów stawiała mocno na wykształcenie swoich pociech. Magda Gessler studiowała na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie. To tam została wykształcona w kierunku malarstwa.

CZYTAJ TEŻ: Musiał dodał zdjęcie i rozpętał burzę. „Jak tak można?!”

Talent Magdy Gessler

W latach 90. Gessler prowadziła z mężem jedną z restauracji w stolicy. Po rozwodzie musiała sobie radzić w dodatkowy sposób i to właśnie wówczas korzystała ze swojego artystycznego wykształcenia. Restauratorka malowała obrazy,  a jeden z nich trafił na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

źródło: pikio

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem
Musiał wywołał kolejny skandal! Teraz ostro się tłumaczy
Szok! Wojewódzki wyznał to na Insta! Chodzi o narkotyki

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →