Adrian z „Rolnik Szuka Żony” zaskoczył. Tego się nikt nie spodziewał

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz to gwiazdy szóstej edycji programu „Rolnik Szuka Żony” w TVP, który prowadzi od 2014 roku Marta Manowska. Nie ulega wątpliwości, że Ilona i Adrian są parą, która najbardziej zaskoczyła widzów w zeszłym roku. Mało kto spodziewał się, że to właśnie Adrianowi uda się stworzyć najbardziej trwały związek ze wszystkich uczestników. Warto dodać, że aktualnie tylko Ilonka i Adek po zakończeniu ostatniej edycji programu „Rolnik Szuka Żony” są wciąż razem. Zakochani już teraz snują bardzo odważne plany na przyszłość. W ich wymyślaniu najbardziej przoduje Adrian, który zaskoczył niedawno dziennikarzy w jednym z wywiadów.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Co on ze sobą zrobił?! Nowe zdjęcia Szpaka zgorszyły fanów
  2. Plotki potwierdzone. TVP przekazała informacje o Królikowskim
  3. Hołownia atakuje prezydenta. Oskarżył go o najgorsze

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz z Rolnik szuka żony

Ilona Kurzeja, a także Adrian Berkowicz to gwiazdy szóstej edycji programu „Rolnik Szuka Żony” w TVP, który prowadzi od 2014 roku Marta Manowska. Dla wielu osób ich związek jest niemałym fenomenem. Mało kto na początku wróżył tej parze szczęście w budowie związku. Dziś po informacji o rozstaniu Kuby i Anny z „Rolnik Szuka Żony”, Ilonka i Adek są jedyną parą poprzedniej edycji programu, która wciąż jest razem. To jednak nie koniec superlatyw na ich temat. Okazuje się jednak, że już teraz mają bardzo poważne plany na przyszłość.

Czytaj też: Gwiazda muzyki popełniła samobójstwo. Wyskoczyła z 14 piętra. Przed śmiercią napisała list

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Na razie lepiej się poznajemy, rozwijamy to, co do tej pory udało nam się zbudować. Z każdym dniem jest coraz lepiej. Ilona ujmuje mnie swoją wrażliwością. Wyznajemy podobne wartości. Ważna jest dla nas rodzina, wspólny dom. Jesteśmy sobie bardzo bliscy, choć jeszcze się nie zaręczyliśmy”

– wyznaje Adrian w jednym z ostatnich wywiadów udzielonych po zakończeniu ostatniej edycji programu Rolnik szuka żony. To jednak nie koniec komentarza rolnika na temat jego związku.

Czytaj też: Skandal w TVN na żywo! Po słowach prowadzących ostre konsekwencje -jest specjalne oświadczenie stacji

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Chcę mieć rodzinę, dzieci, ułożyć sobie z kimś życie. Może być dwójka maluchów albo więcej. Nie chciałbym, że skoczyło się na jedynaku”

– mówi Adrian, który tym komentarzem na temat swojego związku jasno zadeklarował, że jest już gotowy na założenie prawdziwej rodziny. W takiej sytuacji życzymy Ilonie i Adrianowi dużo szczęścia i przede wszystkim miłości.

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz to gwiazdy szóstej edycji programu Rolnik szuka żony w TVP, który prowadzi od 2014 roku Marta Manowska.
Ilona, Adrian Rolnik szuka żony

POLECAMY TAKŻE:

Cezary Żak zmienił się nie do poznania. Okropnie schudł

7 faktów o Czarnobylu, o których nie wiedziałeś

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Pokazali zdjęcie Meghan Markle. Wyciekła prawda o operacjach plastycznych

Słynna polska gwiazda zakażona koronawirusem? „Muszę być dobrej myśli”

Anna Mucha dodała zdjęcie topless. Trzymajcie się foteli

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →