Pokazali zdjęcie Meghan Markle. Wyciekła prawda o operacjach plastycznych

Choć brytyjska rodzina królewska zdaje się zachowywać spokój w obliczu wydarzeń, które komentatorzy nazwali „Megxit”, ale z pewnością za zamkniętymi drzwiami burza wciąż trwa. Decyzja, jaką podjęli Meghan Markle i książę Harry o tym, by opuścić dwór i zacząć żyć na własną rękę wzburzyła także opinię publiczną, bo takie rzeczy nie dzieją się często. Ludzie zaczęli zastanawiać się, jaki był jej powód, ale jeśli się mocnej nad tym zastanowić, księżna Sussex nigdy nie pasowała do sztywnego dworu, choćby dlatego, że Meghan Markle ma na koncie operacje plastyczne (na przykład powiększyła sobie usta).

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Słynna polska gwiazda zakażona koronawirusem? „Muszę być dobrej myśli”
  2. Najnowsze informacje o Królikowskim! Zaskakująca decyzja Polsatu – rodzina w szoku
  3. Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

O tym, że Meghan Markle ma na koncie operacje plastyczne mówiło się już od dawna, bo wystarczy popatrzeć na jej stare i obecne zdjęcia, by zorientować się, że aktorka poprawiała swoją urodę. Według ekspertów, Meghan Markle powiększyła sobie usta, dokonała korekcji zgryzu oraz powiększyła sobie piersi.

Czytaj też: Skandal w TVN na żywo! Po słowach prowadzących ostre konsekwencje -jest specjalne oświadczenie stacji

Sama zainteresowana, a także cała rodzina królewska nigdy nie komentowała tych rewelacji, ale teraz, gdy „Megxit” się już dokonał, być może poznamy więcej szczegółów. Meghan Markle i książę Harry mają zamiar przenieść się na drugą stronę Atlantyku, bo księżna Sussex ma zamiar kontynuować karierę aktorską.

Spekulacje o tym, że Meghan Markle ma na koncie operacje plastyczne nie cichną

"Megxit": Meghan Markle, ksiażę Harry i rodzina królewska rozstają się, a fani spekulują, czy księżna powiększyła usta i czy przeszła operacje plastyczne
fot.: Meghan Markle, screen/ Instagram

Jak wiadomo, operacje plastyczne to chleb powszedni aktorek, zatem Meghan Markle nie jest tutaj wyjątkiem. Być może decyzja o opuszczeniu dworu przysłuży się obu stronom, bowiem rodzina królewska odetchnie nieco od wybryków nie dającej się kontrolować księżnej, a ona sama odzyska wolność, którą straciła wżeniając się w jedną z najsłynniejszych familii świata.

Czytaj też: Opozycja ma problem. Prezydent podjął już decyzję

Czy ta odzyskana wolność sprawi, że Meghan Markle zdecyduje się na kolejne operacje plastyczne? A może czas spędzony na królewskim dworze nauczył jej nieco powściągliwości? Pożyjemy – zobaczymy.

"Megxit": Meghan Markle, książę Harry i rodzina królewska rozstają się, a fani spekulują, czy księżna powiększyła usta i czy przeszła operacje plastyczne
fot.: Meghan Markle, screen/ YouTube

źródło: lelum

POLECAMY:

Awantura w TVP. Poseł PO obraził prezes TK

Najnowsze informacje o Królikowskim! Zaskakująca decyzja Polsatu – rodzina w szoku

Biedroń oszalał. Jego deklaracja szokuje

Duda ostro do Wałęsy. Były prezydent zapamięta to na długo

Nie mają wątpliwości: „Polska po Wielkiej Brytanii opuści UE”

, , , ,