Skandal w TVN na żywo! Po słowach prowadzących ostre konsekwencje -jest specjalne oświadczenie stacji

Nie milkną echa afery, jaką kilka dni temu wywołało zachowanie dziennikarzy programu „Dzień dobry TVN”. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, prowadzący DDTVN zostali posądzeni o rasizm, bo naśmiewali się w wyglądu koreańskiej gwiazdy pop. Reagując na oskarżenia o rasizm w „Dzień dobry TVN”, stacja wydała oświadczenie, a którym przeprasza wszystkie osoby, które poczuły się urażone oraz zapowiada dochodzenie, ale pierwsze kroki podjęto od razu, bowiem w TVN już zaczęły się zwolnienia.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Mocne pożegnanie Farage z UE. Padły ostre słowa na koniec (wideo)
  2. Roxie przerwała milczenie. Ujawniła co działo się za kulisami Eurowizji
  3. To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje

Zaczęło się niewinnie od reportażu o tym, kto został uznanym za najseksowniejszego mężczyznę świata, ale niewinny żarty szybko eskalował. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik zaczęli naśmiewać się na antenie DDTVN ze zbyt, ich zdaniem, dziewczęcej urody koreańskiej gwiazdy, Jeona Jung-kooka, czym szybko ściągnęli na siebie oskarżenia o rasizm.

Czytaj też: Awantura w TVP. Poseł PO obraził prezes TK

Wtórował im reporter Adam Feder, który ruszył na ulice, by wypytać Polaków o to, co sądzą o wizerunku gwiazdy, ale nie dość, że całość poprowadził w mało wybredny sposób, to jeszcze posłużył się fotografią… zupełnie innej gwiazdy.

Dziennikarze DDTVN, Kalczyńska i Sołtysik, oskarżeni o rasizm

Rasizm w "Dzień Dobry TVN"! Kalczyńska i Sołtysik, prowadzący DDTVN, oskarżeni o rasizm, ale to Feder został zwolniony. TVN wydało oświadczenie
foto.: TVN, screen/ Instagram

TVN próbuje wyciszyć skandal, jaki wybuchł po emisji wydając specjalne oświadczenie z przeprosinami, ale mleko się rozlało i stacja musiała zrobić coś więcej, by pokazać, że nie ma miejsca na rasizm w „Dzień dobry TVN”. W TVN miały zacząć się zwolnienia, ale na razie, jedynym dziennikarzem, który został zwolniony był Adam Feder.

Czytaj też: Najnowsze informacje o Królikowskim! Zaskakująca decyzja Polsatu – rodzina w szoku

Co ciekawe, ani Kalczyńska, ani Sołtysik, ani tym bardziej wydawca, który dopuścił cały materiał, nadal pracują w DDTVN, bowiem wskazano już i poświęcono kozła ofiarnego i można działać dalej…

źródło: lelum

POLECAMY:

Biedroń oszalał. Jego deklaracja szokuje

Duda ostro do Wałęsy. Były prezydent zapamięta to na długo

Nie mają wątpliwości: „Polska po Wielkiej Brytanii opuści UE”

Mocne pożegnanie Farage z UE. Padły ostre słowa na koniec (wideo)

Doda musi chronić męża i rodzinę. Podała powód

, , , , , ,