Sensacja! Wiemy co dalej z Kubą i Anną z Rolnik szuka Żony

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna, Jakub, Marlena, Seweryn, Sławomir i Adrian to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP. Dla uczestników program ma służyć przede wszystkim temu, aby poznać swoją miłość na całe życie. Jednak rzeczywistość w programie bywa bardzo brutalna i nie każdemu ta sztuka się udaje. W tej edycji największą parą faworytów do osiągnięcia zamierzonego celu była Marlena oraz Seweryn. W ostatecznym rezultacie ich relacja zakończyła się poważnym konfliktem. Z programu na samym początku zrezygnował Waldemar, który doszedł do wniosku, że z żadną z kandydatek nie będzie wstanie ułożyć sobie życia. Jak poszło innym uczestnikom?

Rolnik szuka Żony to reality show TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Formuła programu jest dosyć prosta. Do show zgłaszają się przede wszystkim rolnicy poszukujący miłości swojego życia. Ich sylwetki poznajemy w odcinku pilotażowym. Natomiast W pierwszym odcinku rolnicy dokonują selekcji zgłoszonych do programu kandydatek. W całym programie jest około 3 etapów eliminacji kandydatek. Na końcu pozostaje tylko jedna, która wraz z rolnikiem otrzymuje szansę na stworzenie związku. Niestety historia programu pokazuję, że nie każda relacja nawiązana w programie kończyła się szczęśliwym związkiem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Panowie lepiej usiądźcie! Gwiazda „Love Island” pokazała stanowczo za dużo!

Anna, Jakub, Marlena, Seweryn, Sławomir i Adrian w Rolnik szuka Żony w TVP

Anna, Jakub, Marlena, Seweryn, Sławomir i Adrian to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP. Finał już w tą niedzielę.
Rolnik szuka żony/ screen YouTube

W tej edycji największymi gwiazdami była bez wątpienia Marlena i Seweryn. Z początku wydawało się, że ich relacja szybko zamieni się w miłość, lecz tak się nie stało. Ostatecznie doszło do skandalu i poważnej awantury przed kamerami między rolnikiem a jego kandydatką. Z kolei Anna i Jakub do samego końca programu wskazywali przesłanki ku temu, że ich relacja może przerodzić się w miłość. Niestety w ostatnim czasie media obiegła informacja mówiąca, że parze po prostu nie wyszło. Jaka jest prawda?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wiśniewski się pomylił? Strzelił olbrzymią gafę, która może go dużo kosztować

Nie ulega wątpliwości, że największymi zwycięzcami tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony jest Adrian oraz Ilona. Bardzo prędko po programie okazało się, że wciąż są razem. Niedawno wybranka Adriana wyrzuciła nawet wspólne zdjęcie z resztą uczestników. Widzimy na nim między innymi Jakuba i Annę, którzy stoją bardzo blisko siebie. Czyżby miał to być dowód na to, że kochankowie jednak się nie rozstali? O tym powinniśmy się przekonać już niedługo.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
To ile zarabia Wojewódzki nie mieści się wam w głowach! Będziecie w szoku jak poznacie liczby!
Wendzikowska na plaży jak Pamela! Robi się gorąco!
Kuba Wojewódzki ojcem?! To zdjęcie pokazuje wszystko!
Sensacja u Kuby! Najwięksi wrogowie w jednym programie!
Wielka wtopa w finale „Top model”! Fani: To skandal!!!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →