Jarosław Bieniuk chciał to ukryć? Jego partnerka zdradziła wielką tajemnicę

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk spodziewają się dziecka. Partnerka Bieniuka jest już w końcowej fazie ciąży. Jednak Jarosław Bieniuk nie wydaje się być tym zainteresowany i wygląda na to, że ciąża nie zrobiła na nim żadnego wrażenia oraz, że jego kolejne dziecko będzie wychowywane jedynie przez mamę. Martyna Gliwińska zamieściła ostatnio swoje zdjęcie w ciąży pokazując sporych rozmiarów brzuszek.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Wszyscy obawiali się najgorszego – stało się. Rodzina przeżywa dramatyczne chwile
  2. Najnowsze informacje o Królikowskim! Zaskakująca decyzja Polsatu – rodzina w szoku
  3. Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

Jarosław Bieniuk przechodził ostatnio trudny czas. Zostały mu postawione bardzo poważne zarzuty. W jego życiu prywatnym też wiele się działo. Była partnerka Bieniuka Martyna Gliwińska jest z nim w ciąży. Ponieważ Gliwińska zamieściła ostatnio wpis, na którym widać, że jest to już końcowa faza ciąży, posypała się fala komentarzy.

Czytaj też: Roksanie Węgiel puściły nerwy! Wydała ostre oświadczenie: „To kłamstwo”

Jarosław Bieniuk nie chce swojego dziecka?

Martyna Gliwińska-Instagram

Na zdjęciu Gliwińska ubrana jest w bluzę oraz obcisły beżowy płaszcz. Ponieważ Martyna wygląda bardzo dobrze, można wywnioskować, że ciąża jej służy, jest to już 34 tydzień.

Gliwińska i Bieniuk byli ze sobą po zakończeniu żałoby przez piłkarza. Bieniuk ma już troje dzieci ze zmarłą żoną, Anną Przybylską. Ponieważ obecnie Jarosław Bieniuk oraz Martyna nie utrzymują żadnych kontaktów, dlatego nie wiadomo, czy były piłkarz uzna dziecko.

Czytaj też: Sensacja! Kwiatkowski podjął szokującą decyzję -wydał specjalne oświadczenie

Wygląda na to, że Martyna planuje już samotne macierzyństwo. Koncentruje się teraz na przygotowaniach do powitania swojego pierwszego dziecka.

Najwidoczniej Jarosław Bieniuk nie uznał, że ciąża jest powodem do wsparcia swojej byłej partnerki i nie wiadomo, czy będzie miał w przyszłości jakikolwiek kontakt ze swoim dzieckiem.

„Dziś coś dla przyszłych rodziców ! Pamiętajcie, że pokoik dla Waszego dziecka nie musi być różowy, landrynkowy, w koronki i falbanki (choć może, kwestia fantazji ;))! Wasze dziecko to mały człowiek, który też doceni dobry design” 

celebrytka zamieściła w internecie przekaz dla wszystkich przyszłych rodziców.

Źródło: lelum.pl

POLECAMY TAKŻE:

To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje

Prorocze słowa Boczka z Kiepskich. Grabowski w szoku

Wałęsa odleciał! Zaatakował i pogrążył Schetynę: „Czas na prawdę”

Mandaryna wyznała jak traktuje ją Wiśniewski. Pełne zaskoczenie

To już oficjalne. Zakończono głosowanie – będzie Brexit?

, , , , ,