To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje

Gigantyczna wpadka i skandal w Dzień Dobry TVN (DDTVN) – telewizja została oskarżona o rasizm -ofiarą padł Jeon Jungkook. Stacja musiała ostro zareagować.

Rasizm w stacji TVN? Na to wygląda! W jednym z ostatnich wydań programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN” była omawiana kwestia wyboru najbardziej przystojnego mężczyzny na świecie. Został nim Jeon Jungkook, co nie za bardzo spodobało się parze prowadzących program.

Czytaj też: Uwaga! Ikea masowo wycofuje produkt. Wydziela groźną substancję

Rasizm w TVN? Stacja podejmuje decyzję

Najbardziej przystojnym mężczyzną świata został okrzyknięty Jeon Jungkook, członek k-popowej grupy BTS. Prowadzący Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik wyraźnie dali do zrozumienia, że ten wybór im nie za bardzo pasuje. W bardzo krótkim czasie reakcja pary prowadzących program została odebrana w kategoriach rasizmu.

W tej sprawie oświadczenie postanowiły wydać władzę stacji TVN.

„TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w 'Dzień Dobry TVN' w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma.

O JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Wałęsa odleciał! Zaatakował i pogrążył Schetynę: „Czas na prawdę”
  2. Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.
  3. Roxie przerwała milczenie. Ujawniła co działo się za kulisami Eurowizji

Dlatego rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości”.

Źródło: wp

Gigantyczna wpadka i skandal w Dzień Dobry TVN (DDTVN) - telewizja została oskarżona o rasizm -ofiarą padł Jeon Jungkook. Stacja musiała ostro zareagować
Gigantyczna wpadka i skandal w Dzień Dobry TVN (DDTVN) – telewizja została oskarżona o rasizm -ofiarą padł Jeon Jungkook. Stacja musiała ostro zareagować

POLECAMY:

Świat muzyki w szoku. Justin Bieber znęcał się nad Gomez – Selena ujawniła wszystko

Ostatni wywiad Zbigniewa Wodeckiego. Powiedział co myśli o…

Ryszard Kotys przegrywa walkę o życie – smutne wieści o Paździochu z serialu „Świat według Kiepskich”

Po tym występie w „The Voice Kids” zawrzało! Cleo nie wytrzymała

Agent Tomek zaczął sypać – PiS ma jednak na niego haki

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →