Najnowsze informacje o Królikowskim! Zaskakująca decyzja Polsatu – rodzina w szoku

Najnowsze informacje o Pawle Królikowskim, jakie docierają zza drzwi szpitala nie są optymistyczne, bowiem aktor wciąż zmaga się ze skutkami infekcji, jaka wdała się w jego organizm po ostatniej operacji. Jego stan zdrowia jest na tyle poważny, że zaczęto spekulować, że Królikowski zostanie zastąpiony przez Polsat na fotelu jurora programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, bo pewne jest, że nie da on rady wystąpić w kolejnej edycji show. Na szczęście rodzina Pawła Królikowskiego może nieco odetchnąć, bo Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji, jasno określiła, jak widzi przyszłość współpracy z aktorem.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Mocne pożegnanie Farage z UE. Padły ostre słowa na koniec (wideo)
  2. To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje
  3. Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.

Paweł Królikowski wciąż przebywa w szpitalu, gdzie walczy z infekcją, więc nie jest w stanie pracować. To duży problem dla telewizji Polsat, bo Królikowski był podporą popularnego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Stacja zmuszona była poszukać zastępcy dla niego, ale jak postanowiła Nina Terentiew, nowy juror będzie zajmował fotel, na którym siedział Królikowski tylko do czasu, aż poprawi się jego stan zdrowia.

Czytaj też: Mocne pożegnanie Farage z UE. Padły ostre słowa na koniec (wideo)

Najnowsze informacje o Królikowskim z pewnością ucieszyły fanów aktora oraz programu, bo faktycznie trudno sobie wyobrazić, by mógł go ktoś zastąpić na stałe. Rodzina Pawła Królikowskiego z pewnością doceni jeszcze jeden gest, jaki wykonała telewizja Polsat, bowiem podjęto decyzję, że syn aktora – Antek Królikowski – zostanie twarzą nowej kampanii usługi SmartDOM.

Najnowsze informacje o Królikowskim dają nieco nadziei

Najnowsze informacje o Królikowskim są dobre, bo Polsat chce go w "Twoja twarz brzmi znajomo". Rodzina Królikowskiego wciąż martwi się o stan jego zdrowia.
fot.: Antek Królikowski, Piotr Królikowski, screen/ Instagram

Młody Królikowski zarobi w niej mniej więcej tyle, ile zarobiłby Królikowski senior będąc jurorem kolejnej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jest to więc piękny gest w stronę rodziny, której z pewnością nie jest łatwo, bo choroba Pawła pozbawiła ją sporej części dochodu.

Czytaj też: Doda musi chronić męża i rodzinę. Podała powód

Tak więc najnowsze informacje o Pawle Królikowskim pozwalają mieć nieco nadziei, że jeszcze nie raz zagości on na naszych ekranach, bo Polsat nie wyobraża sobie współpracy z kimś innym.

źródło: pomponik

POLECAMY:

To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje

Prorocze słowa Boczka z Kiepskich. Grabowski w szoku

Wałęsa odleciał! Zaatakował i pogrążył Schetynę: „Czas na prawdę”

Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

Mandaryna wyznała jak traktuje ją Wiśniewski. Pełne zaskoczenie

, , , , ,