Jarosław Bieniuk będzie miał kolejne dziecko! Wiemy z kim

Udostępnij:

Jarosław Bieniuk będzie miał kolejne dziecko! Taką informację podała mediom jego była dziewczyna, modelka Martyna Gliwińska. Co ciekawe, nie są oni parą już od dłuższego czasu, ale jak widać temperatura uczuć nie spadła. Jak na razie nie wiemy, jak na tę wiadomość zareagowała Oliwia Bieniuk, córka Jarosława. Przypomnijmy, że jej matką jest nieodżałowana, przedwcześnie zmarła Anna Przybylska, którą Polacy pokochali za rolę Marylki w serialu „Złotopolscy”.

Czytaj też: Kurdej Szatan zniszczona w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości

Martyna Gliwińska ogłosiła właśnie, że będzie miała dziecko, którego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Modelka i piłkarz byli razem przez jakiś czas, ale rozstali się w 2017 roku. Pomimo tego, ich relacja nadal była mocna, bowiem Martyna broniła go w czasie, gdy był oskarżony o gwałt.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk będą mieli dziecko!

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska będą mieli dziecko! Co na to Oliwia Bieniuk, której matką jest zmarła Anna Przybylska, znana z serialu "Złotopolscy"?
fot.: Martyna Gliwińska, screen/ Instagram

Być może to właśnie ta sprawa zbliżyła ich ponownie do siebie, bo teraz para spodziewa się dziecka. Niestety, nie wszyscy w rodzinie Bieniuków są zadowoleni z tego faktu. Co ciekawe, najwięcej zastrzeżeń ma nie Oliwia Bieniuk, dla której nowe dziecko ojca może stanowić naruszenie pamięci o matce, którą jest popularna aktorka grająca Marylkę w serialu „Złotopolscy” Anna Przybylska, ale matka Jarosława Bieniuka, która podobno nie akceptuje owocu związku syna z modelką.

Czytaj też: Wieniawa idzie drogą Kurdej Szatan? To może być jej koniec w TVP!

Jak na razie o sprawie wypowiada się jedynie Martyna Gliwińska, bo Jarosław Bieniuk milczy o tym, czy rewelacje mówiące, że będzie miał nowe dziecko są prawdziwe. Jeśli to prawda, być może będziemy świadkami kolejnej celebryckiej epopei, którą cała Polska będzie śledzić z zapartym tchem. Pozostaje mam jedynie czekać, by Jarosław Bieniuk, lub Oliwia Bieniuk potwierdzili fakt, że będące w drodze dziecko faktycznie jest owocem jego związku z modelką.

źródło: plotek

POLECAMY:

Żenujące zachowanie Górniak! Wprost brak na to słów
Lara Gessler zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości
Edyta Górniak zdecydowała się na trudny krok! Wszystko pokazała publicznie
Magda Gessler zdradza swój sekret. Jest to olbrzymi problem!
Panowie lepiej usiądźcie! Wieniawa pokazała stanowczo za dużo!

, , , , ,