Jarosław Bieniuk bierze ślub? Sensacyjne doniesienia!

Sensacyjne doniesienia huczą dziś w całej Polsce, mają wspólnie dziecko, ale czy są razem i czy faktycznie Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska planują ślub?

Czytaj też: Owsiakowi puściły nerwy. Znowu zaatakował

Jakiś czas temu donosiliśmy, że Jarosław Bieniuk nie ma zamiaru uczestniczyć w wychowaniu swojego nowo narodzonego syna. W mediach na ten temat wypowiadała się także matka dziecka, projektantka i wieloletnia przyjaciółka Bieniuka, Martyna Gliwińska.

Martyna narzekała wtedy, że nie może liczyć na wsparcie Jarka przy wychowaniu małego Kazia. Zaznaczała, że ich relacje są bardzo skomplikowane i trudne. Czy od tego czasu coś uległo zmianie?

Jak donoszą przecieki od osób blisko związanych z rodziną Bieniuków, Jarosław postanowił zmienić swoje podejście. Zamierza zaangażować się mocniej w wychowanie syna, zaczął od wyjaśnienia spraw ze swoją matką, która nie akceptowała Gliwińskiej i nowego wnuka. Jego dzieci ze związku z Anna Przybylską, także są chętne do bliższego poznania swojego braciszka.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska planują ślub?

Bieniuk podobne już planuje rodzinne wakacje ze wszystkimi pociechami i Martyną, na których mogliby się poczuć jak rodzina. Zagraniczna wycieczka odpada w tym momencie, wszystkiemu winien jest oczywiście koronawirus, ale wyjazd na Kaszuby już nie będzie problemem.

Zobacz również: Kiedy zdejmiemy maseczki? Szumowski w końcu odpowiedział!

Jak donosi anonimowy informator Jarosław Bieniuk zdał sobie sprawę, że życie bez ślubu nie ma sensu, gdyż sprawia, że czuje się mniej odpowiedzialny. Dlatego ponoć już planuje zaręczyny, a w późniejszym czasie także ślub.

Sensacyjne doniesienia o słynnej parze, mają wspólnie dziecko, ale czy są razem i czy faktycznie Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska planują ślub?
Sensacyjne doniesienia o słynnej parze, mają wspólnie dziecko, ale czy są razem i czy faktycznie Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska planują ślub? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Uwaga! Popularny w Polsce lek wycofany! Jeżeli go masz lepiej wyrzuć

Ogromna wpadka Rusin! Nie wiedziała, że nadaje na żywo

Od dziś obowiązuje ważny zakaz! Wielu Polaków wściekłych

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →