Joanna Krupa źle wychowuje dziecko?! Ludzie mieszają ją z błotem!

Joanna Krupa niedawno urodziła dziecko, ale nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o reklamy, jakie wrzuca na Instagram. Niedawno reklamowała jedzenie na wynos, a dziś zachwala butelki dla niemowląt. Przy tej okazji na profilu gwiazdy programu „Top model” (TVN) rozgorzała kłótnia o karmienie piersią, bowiem nie wszystkim komentującym spodobało się, że modelka magazynu „Playboy” nie promuje karmienia piersią.

Czytaj też: Gąsiewska czy Wieniawa? Gwiazdy skaczą sobie do gardeł!

Bycie świeżo upieczoną mamą nie jest łatwe, nawet jeśli jest się światowej sławy celebrytką i modelką znaną z magazynu „Playboy”. A może nawet jest trudniejsze pod niektórymi względami, bowiem osoba taka jest pod ciągłą obserwacją fanów. Przekonała się o tym właśnie Joanna Krupa, która niedawno urodziła dziecko. Teraz na jej profilu prowadzonym na portalu Instagram większość komentarzy to dobre rady doświadczonych matek, które nieraz zamieniają się w otwartą wojnę, bowiem każda z nich ma nieco inny pogląd na macierzyństwo.

Joanna Krupa karmi dziecko z butelki?

Joanna Krupa karmi dziecko z butelki? Instagram wścieka się, że gwiazda "Top model" (TVN) i magazynu "Playboy" wychowuje córkę nie tak, jak powinna
fot.: Joanna Krupa, screen/ Instagram

Gwiazda show TVN „Top model” z powodu narodzin córki zrezygnowała z udziału w finale na żywo, ale nie ograniczyła aktywności na portalu Instagram. Wrzuciła ostatnio reklamę butelek dla niemowląt, czym spowodowała falę nieprzychylnych komentarzy dotyczących karmienia dzieci mlekiem modyfikowanym, bo dla wielu matek jest to temat tabu. Jak można się spodziewać, sytuacja ta szybko przerodziła się w otwartą wojnę komentujących mam, bowiem dla niektórych Internet to miejsce, gdzie wypcha się obcym ludziom swoje poglądy w gardło.

Czytaj też: Ranczo powraca! Wiemy którzy aktorzy razem z nim!

Świadomość, że Joanna Krupa może karmić swoje dziecko mlekiem modyfikowanym a nie mlekiem z piersi sprawił, że część komentujących rzuciła się na siebie gotowa do ostatniej kropli krwi bronić swojego podejścia do tej kwestii. Chyba trzeba się przyzwyczaić, że od chwili, gdy Joanna Krupa urodziła dziecko, jej Instagram będzie ciągłym polem walki „madek”.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Niemożliwe zadanie przed Gessler! Czy podoła?!
Co się dzieję?! Wiśniewski bankrutem przez SKOK Wołomin?
Doda wypina się przed kamerą. Robi się naprawdę gorąco!
Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa odsłania wszystko!
Klęska Cichopek i Hakiela! Czy TVP dostaną drugą szansę?

, , , , ,