Ranczo powraca! Wiemy którzy aktorzy razem z nim!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Serial Ranczo powraca na antenę TVP? Na to wygląda! Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski oraz Cezary Żak ponownie zagoszczą w naszych domach w niedzielne wieczory? Nie jest to do końca takie pewne i oczywiste. W mediach bowiem pojawiają się informację mówiące, że jednej z,największych gwiazd serialu może zabraknąć. O kim mowa? I co w rozmowie z portalem „jastrząbpost” zdradziła Ilona Ostrowska, która miała przyjemność czytać już scenariusz kultowej produkcji? Kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków?

Czytaj też: Mucha pokazała za dużo! Jej piersi są prawie na wierzchu!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ranczo powraca na antenę TVP?

Ranczo to polski serial komediowo-obyczajowy w reżyserii Wojciecha Adamczyka, emitowany w TVP1 od 5 marca 2006 do 27 listopada 2016. W Obecnie powtórki serialu emitowane są na kanałach TVP HD, TVP Seriale i TVP1. Produkcja była jedynym z największych sukcesów medialnych telewizji publicznej. Największymi gwiazdami produkcji są bez wątpienia Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski oraz Cezary Żak. Dziś media informują, że już niebawem będziemy mogli podziwiać ich ponownie na małym ekranie. Wszelkie doniesienia opierają się na wywiadzie, który dla mediów miała udzielić Ilona Ostrowska. Co nas czeka w nowym Ranczu i kogo ponownie zobaczymy?

Serial Ranczo powraca na antenę TVP? Na to wygląda! Ilona Ostrowska,  Paweł Królikowski oraz Cezary Żak ponownie zagoszczą w naszych domach w niedzielne...
Cezary Żak/ screen YouTube

Czytaj też: To już koniec „Kuchennych rewolucji”! Magda Gessler ma dosyć!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane z różnych powodów, które znam, ale nie chcę o nich mówić, natomiast mam wrażenie, że już jesteśmy w ogródku, już witamy się z gąską. Już na przyszły rok, na wiosnę, proszono mnie o zatrzymanie swoich terminów, więc może się to wydarzy” – powiedziała Ostrowska w rozmowie z portalem.  „Czytając scenariusz mieli tam się znaleźć wszyscy. Więc przypuszczam, że wszyscy pojawią się w obsadzie serialu” – zdradziła aktorka.

W takiej sytuacji można zatem przypuszczać, że emisja nowych odcinków serialu Ranczo będzie miała miejsce najwcześniej jesienią 2020 roku. Warto jednak zaznaczyć, że równie dobrze może być to również wiosna 2021, ponieważ na tego typu scenariusz wskazują dotychczasowe praktyki TVP. Pewne jest jednak to, że ponownie będziemy mogli oglądać Ilonę Ostrowską, Pawła Królikowskiego oraz przede wszystkim Cezarego Żaka. Miejmy nadzieję, że do czasu rozpoczęcia nagrań nic nie ulegnie zmianie.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Szok u Kuby! Górniak i Figurski zdradzili wspólną tajemnicę!
Wiśniewski szczerze o Ich Troje. Czy to już koniec?!
Magda Gessler zdradza swój sekret. Chodzi o członka jej rodziny
Viki Gabor oberwała w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Ludzie oniemieli z wrażenia! Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina matkę
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →