Niemożliwe zadanie przed Gessler! Czy podoła?!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler wraz z ekipą show Kuchenne Rewolucje odwiedziła Duszniki Zdrój gdzie czekała na nią „Karczma u Sołtysa”. Gwiazda TVN otrzymała spore wyzwanie. Jej zdaniem było uratowanie restauracji, która jest warta aż dwa miliony złotych! Bez wątpienia kwota robi wrażenie, lecz w całości nie należała do Klementyny – 31-letniej właścicielki lokalu, która, aby zarobić na własny biznes wyjechała do Włoch, gdzie przez trzy lata odłożyła sobie 120 tysięcy złotych. Koszt karczmy okazał się być ponad dziesięć razy większy. W takiej sytuacji z pomocą przyszedł młodej restauratorce jej przyjaciel z Włoch, który wiązał z jej osobą bardzo poważne plany.

Magda Gessler wraz z ekipą show Kuchenne Rewolucje odwiedziła Duszniki Zdrój i lokal „Karczma u Sołtysa”.

Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje – Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych osobistości komercyjnej stacji. Jej przygoda z telewizją rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to władzę TVN złożył jej propozycję poprowadzenia polskiej wersji programu Kitchen Nightmares. Restauratorka bez zbędnego namysłu przyjęła propozycję, która przyniosła jej olbrzymią popularność. Dziś Pani Magda jest prowadzącą takich programów jak choćby wcześniej wspomniane Kuchenne Rewolucje, lecz również MasterChef oraz na kanale Food Network Polska – Sexy Kuchnia Magdy Gessler.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Mucha pokazała za dużo! Jej piersi są prawie na wierzchu!

Magda Gessler wraz z ekipą show Kuchenne Rewolucje odwiedziła Duszniki Zdrój gdzie czekała na nią "Karczma u Sołtysa". Gwiazda TVN...
Magda Gessler/ screen YouTube

Magda Gessler od lat jeździ po całej Polsce i niesie pomoc restauracjom, które mają poważne problemy wizerunkowe oraz przede wszystkim finansowe. Tak też było i w tym przypadku. Magda Gessler i ekipa show Kuchenne Rewolucje wyruszyła do Dusznik Zdrój, gdzie czekała na nich Karczma u Sołtysa. Lokal prowadzi 31-letnia Klementyna, która wyjechała kilka lat temu do Włoch, aby tam zarobić pieniądze na budowę lokalu. Spory wkład finansowy przekazał jej przyjaciel z Włoch, który zapadł się pod ziemię. Problemem były także relację z rodziną, której nie podobało się, że lokal powstał na ziemi rodziców młodej restauratorki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: To już koniec „Kuchennych rewolucji”! Magda Gessler ma dosyć!

Młoda kobieta musiała się również spotkać z krzywdzącymi plotkami na jej temat ze strony mieszkańców wsi. Klementyna przyznała wprost, że plotek jasno wynikało, że zabronione na lokal pieniądze uzyskała pracując w domu publicznym we Włoszech. Mimo, że na początku Gessler nie była zachwycona lokalem, to wprowadzone zmiany przyniosły zamierzone efekty. Na dodatek obrażona na Klementynę rodzina pojawiła się w lokalu podczas finałowej sceny. Takie zakończenia wszyscy lubimy.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Szok u Kuby! Górniak i Figurski zdradzili wspólną tajemnicę!
Wiśniewski szczerze o Ich Troje. Czy to już koniec?!
Magda Gessler zdradza swój sekret. Chodzi o członka jej rodziny
Viki Gabor oberwała w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Ludzie oniemieli z wrażenia! Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina matkę
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →