Zenek Martyniuk odpowiada na hejt po sylwestrze z TVP!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zenek Martyniuk to gwiazda TVP i ostatniej imprezy „Sylwester Marzeń”. Nie ulega wątpliwości, że Jacek Kurski bardzo sobie ceni polskiego króla Disco Polo. Ostatnio z okazji jubileuszu jego pracy TVP zorganizowało wielki benefis. Mimo wszystko muzyka grana przez Zenka Martyniuka nie przez wszystkich jest odbierana pozytywnie. Król Disco Polo musiał się w swojej karierze zmierzyć z hejtem. Mimo wszystko przyznaję, ze nie przeszkadza mu to w dalszym kontynuowaniu jego pracy artystycznej.

Zenek Martyniuk (Król polskiego Disco Polo) szczerze o hejcie

Zenek Martyniuk to gwiazda TVP i ostatniej imprezy „Sylwester Marzeń”. Nie ulega wątpliwości, że Jacek Kurski bardzo sobie ceni polskiego króla Disco Polo, a na dowód tego zorganizował mu benefis na okrągłą rocznicę artystycznej działalności. Mimo wszystko nie wszyscy przepadają za gatunkiem muzyki, który tworzy Zenek. Król Disco Polo w jednym z wywiadów przyznał, że przez lata swojej kariery musiał wzmagać się także ze zjawiskiem szeroko pojętego hejtu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Zenek Martyniuk to gwiazda TVP i ostatniej imprezy "Sylwester Marzeń". Nie ulega wątpliwości,  że Jacek Kurski bardzo sobie ceni polskiego króla Disco Polo.
Zenek Martyniuk/ screen YouTube

Czytaj też: Radosław Sikorski zwariował do reszty? Takich bluzgów się nikt po nim nie spodziewał

– Staram się nie zwracać uwagi. Wiadomo, muzyka jak muzyka. Są różne gatunki muzyki, różni wykonawcy, jednym się podoba, drugim się nie podoba. Ja po prostu robię swoje, widać, że mam dużą rzeszę swoich fanów, którzy przychodzą na moje koncerty i bawią się. Może ci, co właśnie tak piszą i mówią, to zazdroszczą troszeczkę. Tak myślę – powiedział piosenkarz w rozmowie z TVP. Zenek Martyniuk przyznał także, że jest bardzo zadowolony z imprezy, którą zorganizowało TVP. Mowa tu przede wszystkim o wielkim show Telewizji Polskiej – „Sylwester Marzeń”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Majdan i Rozenek szczerze o swoim dziecku. Będziecie w szoku, co wyznali!

Kim jest Zenek Martyniuk?

Zenek Martyniuk na początku swojej kariery występował w zespołach Akord i Centrum. Pod koniec 1989 założył, wraz z Mariuszem Anikiejem, zespół Akcent. W latach 1991–1993, po wyjeździe Anikieja do Belgii, występował w zespołach Ex-Akcent razem z Henrykiem Mellerem (byłym perkusistą Czerwono-Czarnych) oraz w zespole Crazy Boys[2]. Występował gościnnie w zespole Select, nagrał też jeden album w duecie z Waldemarem Oksztulem. W ostatnim czasie największą popularność przyniósł mu utwór „Przez twe oczy zielone”, który na YouTube ma ponad 100 milionów odsłon.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Maciej Musiał zdradził sekret z USA. Był w szoku!
Gąsiewska chce pokazać się nago! Gwiazda Rodzinka.pl szykuje sesję?!
Kurdej Szatan pijana wrzuciła film. Kolega się do niej dobierał
Ludzie ostrzegają Kurdej Szatan, przed alkoholem! Posłuchała?!
Julia Wieniawa wyśmiana w sieci! Fani nie mieli dla niej litości!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →