Patricia Kazadi pokazuje naprawdę za dużo! Aż robi się gorąco!

Patricia Kazadi okres przedświąteczny spędziła w USA, gdzie nagrywała nowy materiał, ale teraz wróciła do kraju i promuje się na portalu Instagram w sukience z takim dekoltem, że widać jej prawie całe piersi. Piękna wokalistka, która ma za sobą także występy telewizyjne, między innymi w serialu „Ranczo”, programie „Taniec z gwiazdami”, czy „”X-Factor” przyciąga wzrok swoją egzotyczną urodą, bowiem niewiele jest w polskim show-businessie kobiet, które mogą się z nią równać w tym względzie.

Czytaj też: Doda jest poważnie chora. Jej stan się pogarsza!

Instagram ma to do siebie, że aby przyciągnąć uwagę użytkowników, należy zrobić coś, by przebić się przez informacyjny szum, jaki towarzyszy nam każdego dnia. Wiedzą o tym gwiazdy, takie jak na przykład Patricia Kazadi, która zdecydowała się zaprezentować fanom w kreacji praktycznie odsłaniającej piersi.

Piersi Patrici Kazadi robią furorę

Patricia Kazadi pokazuje piersi na Insta. Gwiazda "Ranczo" i programów "Taniec z gwiazdami" i "X-Factor" wywołała furorę wśród fanów
fot.: Patricia Kazadi, screen/ Instagram

Zrobiła to przy okazji podsumowania ubiegłego roku, która gwiazda serialu „Ranczo” wrzuciła na Insta, ale słowa opatrzone „normalnym” zdjęciem nie mają w Internecie takiej siły przebicia, jak półnaga fotka. Była prowadząca program „X-Factor” poszła tym tropem, bowiem Patricia Kazadi zdecydowała się pokazać kawałek piersi.

Czytaj też: Kurdej Szatan zdradza swój sekret! Nie uwierzysz w kim się kochała!

Zabieg ten powiódł się, bo pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy komplementujących byłą uczestniczkę programu „Taniec z gwiazdami”. Pokazując piersi, Patricia Kazadi osiągnęła dwa cele, bowiem nie tylko zwróciła uwagę fanów na swój post, ale także przypomniała im o tym, że nagrała nowy materiał, który teraz promuje.

Jak widać, Instagram to świetne narzędzie dla tych, którzy potrafią i nie wstydzą się z niego korzystać.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Jest afera! Seweryn zaskoczył wszystkich po programie!
Majdan i Rozenek szczerze o swoim dziecku. Będziecie w szoku, co wyznali!
Radosław Sikorski zwariował do reszty? Takich bluzgów się nikt po nim nie spodziewał
Maciej Musiał zdradził sekret z USA. Był w szoku!
Gąsiewska chce pokazać się nago! Gwiazda Rodzinka.pl szykuje sesję?!

, , , ,