Jacek Kurski zaskoczył! Będzie serial o Zenku Martyniuku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jacek Kurski to prezes TVP i były polityk PiS. Aktualnie szef Telewizji Polskiej bardzo hucznie ogłosił wielkie zwycięstwo podczas imprezy sylwestrowej organizowanej w Zakopanem. Sylwester Marzeń zgromadził w szczytowym momencie aż 8 milionów widzów. Był to wynik nawet 8-krotnie wyższy od stacji TVN. Nie brakuje opinii,  że duża zasługa w tej materii należy do zespołów Disco Polo,  które licznie zostały zaproszone na imprezę. Wśród nich znalazł się także Zenek Martyniuk.

Jacek Kurski – Prezes TVP ogłasza sukces. Disco Polo i Zenek Martyniuk jego receptą?

Jacek Kurski to prezes TVP i były polityk PiS. On i Zenek Martyniuk (Król polskiego Disco Polo) są w bardzo dobrych relacjach...
Jacek Kurski/ screen YouTube

Nie ulega wątpliwości,  że Zenek Martyniuk jest dla prezesa TVP wielką gwiazdą. Dziś się okazuje,  że benefis dla króla Disco Polo to nie wszystko od TVP. Już niedługo ma się także pojawić serial biograficzny o polskim artyście. Całą sprawę postanowił przybliżyć Jacek Kurski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

-Będzie jeszcze zima, karnawał i zabawa. Film naprawdę jest ciekawy, bo pokazuje jakiś rodzaj fenomenu społecznego, socjologicznego. Zenek to artysta uwielbiany przez miliony Polaków, o którym mało kto coś wie. Czasem można tylko przeczytać w tabloidach czy na portalach o sytuacji rodzinnej, ale współczesnej. Kim był ten człowiek? Skąd pochodzi i jak się zdecydował, by zostać muzykiem? Jakie miał w tym wszystkim perypetie, wzloty i upadki. O tym nikt nic nie wie, a ten film o tym opowie. – mówił Jacek Kurski. 

Kurski wyznał,  że z piosenkarzem zna się od trzech lat.

Czytaj też: Majdan i Rozenek szczerze o swoim dziecku. Będziecie w szoku, co wyznali!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Z panem Zenonem znam się od prawie trzech lat, czyli od ramówki sylwestra w 2016 roku. Podziękowałem mu za przyjęcie zaproszenia do Zakopanego, a on mi podziękował za to, że nie jestem hipokrytą i jestem otwarty na disco polo. Tłumaczyłem mu, że dla mnie to absolutna normalność. Wyniki oglądalności TVP pokazują, że ludzie chcą słuchać muzyki disco polo.

Czytaj też: Radosław Sikorski zwariował do reszty? Takich bluzgów się nikt po nim nie spodziewał

Przed TVP odniósł się także do hejtu wobec Disco Polo. Jego zdaniem Polacy kochają ten gatunek muzyczny, który de facto podchodzi z Polski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Miliony Polaków kochają disco polo, miliony Polaków się przy nim bawią. Stwierdziłem, że jako prezes telewizji publicznej nie mogę pozwolić na to, żeby ten proceder takiego stygmatyzowania i pogardzania ludźmi, milionami widzów telewizji publicznej trwał. – mówił W wywiadzie dla Super Expressu Jacek Kurski.

POLECAMY TAKŻE:

Maciej Musiał zdradził sekret z USA. Był w szoku!
Gąsiewska chce pokazać się nago! Gwiazda Rodzinka.pl szykuje sesję?!
Kurdej Szatan pijana wrzuciła film. Kolega się do niej dobierał
Ludzie ostrzegają Kurdej Szatan, przed alkoholem! Posłuchała?!
Julia Wieniawa wyśmiana w sieci! Fani nie mieli dla niej litości!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →