To co zrobiła Wieniawa oburzyło fanów! Zobacz zdjęcia

Młoda gwiazda nowego serialu telewizji Polsat „Zawsze warto” słynie z naturalnego podejścia do makeupu. Julia Wieniawa szczyci się tym, że gdy tylko może chodzi bez makijażu i choć jej fani zgromadzeni na portalu Instagram niejednokrotnie podawali w wątpliwość te deklaracje, aktorka znana między innymi z serialu „Rodinka pl” obstaje przy swoim.

Tak właśnie było przy okazji okładki pisma Joy, którą serialowa Ada z „Zawsze warto” podzieliła się na swoim profilu Instagram. Z podpisu pod zdjęciem wynika, że była to pierwsza sesja okładkowa, na której Julia Wieniawa była całkowicie bez makijażu. Fotografia reklamuje wywiad z aktorką, w którym mówi ona o kompleksach, akceptacji siebie, zdrowiu i swoich planach na przyszłość.

Czytaj też: Wojewódzki szczerze o kobietach. Nikt się nie spodziewał takich słów

Część fanów gwiazdy telewizji Polsat wytknęło Julii, że łatwo jest promować nienoszenie makijażu, gdy ma się tak idealną cenę jak ona. Większość jednak zareagowała pozytywnie na fotografię i pochwaliła aktorkę z serialu TVP2 „Rodzinka pl” za promowanie naturalnego wyglądu wśród młodych ludzi, na których ma przecież największy wpływ.

Czy Julia Wieniawa faktycznie jest bez makijażu?

Julia Wieniawa wrzuciła na Instagram zdjęcie bez makijażu. Fani wytknęli jej oszustwo. Co zrobi gwiazda "Zawsze warto" (Polsat) i "Rodzinka pl" (TVP2)?
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

Niestety, wkrótce wyszło na jaw, że prawda nieco odbiega od tego, jak przedstawiła ją gwiazda. Szybka sesja pytań i odpowiedzi pod zdjęciem w serwisie Instagram ujawniła, że Julia Wieniawa nie była tak zupełnie bez makijażu, bowiem na twarzy miała krem, a jej usta zostały nabłyszczone. Skrupulatne fanki wyliczyły także Wieniawie zrobione rzęsy, fryzurę i inne drobiazgi, które łącznie dały efekt, jaki widać na zdjęciu. Efekt oszałamiający, to prawda, ale nieco odległy od całkowitej naturalności, o jakiej mówiła Wieniawa.

Czytaj też: Lara Gessler pokazała za dużo. Widać niemal wszystko!

Czy ta kolejna wizerunkowa wpadka nauczy w końcu młodą celebrytkę, że nic się nie ukryje przed czujnymi oczami internautów? Fani śledzący każdy krok swojej idoli wiedzą o niej więcej niż jej się wydaje i nie omieszkają wytknąć jej każdej nieścisłości pomiędzy tym, co głosi a tym, co robi. Czy gwiazda telewizji Polsat odrobi tę lekcję?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wzruszająca reakcja Woźniak Starak na premierze filmu męża
Szok! Czy Magda Gessler myśli o odejściu z Kuchennych Rewolucji?!
Wendzikowska pokazała je publicznie. Internauci nie mieli dla niej litości!
Kurdej Szatan mocno oberwała! Nie mieli dla niej litości
Waldemar z „Rolnika” wyznaje prawdę! Dlatego odszedł
, , , , ,