Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie są dla niej bezlitośni

Udostępnij:

Burzliwe rozstanie, jakie przeszła Justyna Żyła i Piotr Żyła na długo pozostanie w pamięci Polaków. Niestety, sposób, w jaki kobieta postanowiła załatwić tę sprawę przysporzył jej wielu wrogów, bowiem duża część ludzi krzywo patrzy na publiczne pranie brudów. Mimo tego, Justyna Żyła postanowiła wykorzystać rozstanie, by wypromować siebie i uczynić z siebie celebrytkę. Pozowała dla magazynu Playboy, tańczyła w show „Taniec z gwiazdami”, a nawet założyła własną kulinarną stronę internetową uważyła.pl, ale mimo tego nadal nie udaje jej się przełamać negatywnego wizerunku, jaki zbudowała sobie podczas rozwodu. Przekonała się o tym po raz kolejny, gdy wrzuciła na Instagram post reklamujący usługi związane z medycyną kosmetyczną.

Czytaj też: Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie

Justyna Żyła postanowiła wykorzystać rozstanie z mężem jako trampolinę do sławy. Choć kobieta nadal słynie głównie z tego, że jej mężem był Piotr Żyła, jej od czasu do czasu wrzuca na Instagram post, którego nie powstydziłby się celebryta ze znacznie większym stażem.

Justyna Żyła wykorzystała rozstanie z mężem jako trampolinę do sławy?

Fani twierdzą, że Justyna Żyła lansuje się na rozstanie z mężem (Piotr Żyła). Instagram krytykuje gwiazdę show "Taniec z gwiazdami" i autorkę uważyła.pl
fot.: Justyna Żyła, Halinka Gawlińska, screen/ Instagram

Tym razem był to post reklamujący gabinet medycyny estetycznej, ale nie spotkał się on ze zbyt dobrym przyjęciem obserwujących profil Justyny Żyły. Była uczestniczka show „Taniec z gwiazdami” została dosłownie zmieszana z błotem w komentarzach przez ludzi, którzy wciąż mają jej za złe, że lansuje się na postaci swego byłego.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Czytaj też: Gwiazdor Hollywood zawstydził Rosati! Nie wiedziała, co zrobić

Dodatkowo pojawiły się opinie, że zabiegi medycyny estetycznej nic jej nie pomogą, bo zwyczajnie nie jest atrakcyjna. Takie i inne docinki poleciały w stronę autorki portalu uważyła.pl. Fani obserwujący jej profil w serwisie Instagram wciąż nie mogą wybaczyć Justynie przeszłości, bowiem irytuje ich fakt, że Justyna Żyła potraktowała rozstanie z mężem jako sposób na zdobycie sławy.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Konflikt w rodzinie Anny Przybylskiej! Kto ma rację?
Sensacja! Magda Gessler wystartuje w wyborach?
Roksana Węgiel zmieszana z błotem! Wszystko przez jeden szczegół
Kurdej Szatan ostro przegięła! Widzowie programu „Taniec z Gwiazdami” mają jej dość
Wyciekło pikantne zdjęcie Bohosiewicz z jej kuchni! Co na to mąż?

, , , ,