Kurdej Szatan ostro przegięła! Widzowie programu „Taniec z Gwiazdami” mają jej dość

15 listopada półfinał show telewizji Polsat „Taniec z gwiazdami”. Z pewnością będzie to wyjątkowy odcinek, bowiem w konkursie zostały już tylko trzy pary. Czy Barbara Kurdej Szatan, która przez wielu typowana jest na faworytkę do zwycięstwa poradzi sobie z presją? Jeśli popatrzeć na komentarze, jakie fani show zostawiają na portalach Facebook i Instagram, to zwycięstwo Basi nie jest wcale przesądzone, bo równie często w kontekście zwycięstwa wymieniane są inne gwiazdy.

Czytaj też: Wyciekło pikantne zdjęcie Bohosiewicz z jej kuchni! Co na to mąż?

Po zeszłotygodniowych zmaganiach w konkursie tańczą już tylko trzy pary, bo pożegnaliśmy się z Moniką Miller oraz Magdę Beredę. Szczególnie ta druga budziła wiele kontrowersji wśród fanów, bo komentujący na portalach Instagram i Facebook stawiali sprawę jasno: dziewczyna jest sympatyczna, ale nie umie tańczyć. Fakt, że doszła tak daleko eliminując inne pary był dla wielu nie do zaakceptowania.

15 listopada półfinał show „Taniec z gwiazdami”

fot.: Barbara Kurdej Szatan, Jacek Jeschke, Damian Kordas, Janja Lesar, Sandra Kubicka, Wojciech Jeschke, screen? Instagram

Życzenie fanów spełniło się jednak i 15 listopada na parkiecie show telewizji Polsat „Taniec z gwiazdami” zatańczą jedynie pary, które od początku uważane były za najlepsze w programie. Są to Barbara Kurdej Szatan i Jacek Jeschke, Damian Kordas i Janja Lesar oraz Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Z tej trójki para Kurdej Szatan – Jeschke ma zdecydowanie najwięcej antyfanów, bowiem część widzów oskarża Polsat o faworyzowanie jej.

Czytaj też: To naprawdę on? Musiał w „Wiedźminie” zaskoczył wszystkich!

Ciężko powiedzieć ile w tym prawdy, bo Barbara Kurdej Szatan po prostu dobrze tańczy, ale widać, że część widzów ma już jej zwyczajnie dość i ucieszą się, jeśli jej przygoda z programem „Taniec z gwiazdami” zakończy się 15 listopada.

źródło 1: Instagram, źródło 2: Facebook

POLECAMY:

Pomyje wylane na Larę Gessler! „Matka nic nie nauczyła?”
Wojewódzki i Mucha razem?! To zdjęcie mówi wszystko!
Ania Bardowska urodziła! Teraz wszystko się zmieni u „Rolników”
Widzowie w szoku! To dlatego Seweryn wystąpił w „Rolnik szuka żony”!
Gessler puściły nerwy. W tym lokalu dodawali truciznę do jedzenia!

, , , ,